2737
2734
عنوان

بی‌بی چک بعد از 16 روز تاخیر

1719 بازدید | 63 پست

من چند ماه اقدام ب بارداری کردم با کیت تخمک گذاری و خیلی بی‌بی چک خریدم ینی 200 تومن خرج کردم. بعد هربار بی‌بی چک هام هاله کمرنگ مینداختن فک میکردم باردارم علائم هم داشتم. رفتم دکتر بهم لتروزل و استرادیول داد. من تو روز پری ترشحات بی رنگ داشتم و بعد چند روز همش ترشحات سفید بی‌بی چک میزدم دیدم باز هاله میندازه اما اعتماد نکردم تو نت خوندم ک استرادیول باعث تاخیر میشه بیخیال شدم گفتم دیگ نیستم تا 8 روز تاخیر آزمایش دادم منفی شد خ ناراحت شدم دیگ گفتم ن میرم دکتر ن چیزی پریود هم نشدم نشدم بعد 16 روز شب بی‌بی چک گذاشتم دیدم مثبت بعد صبح گذاشتم دیدم مثبت شد. رفتم دکتر بتا بالا 1000 شد دکترم گفت تو سونو چیزی نشون نمیده امروز رفتم دکتر گفت جنین دیده شد. ماهی ک اقدام کردم فقط تا یک روز قبل تخمک گذاری اقدام داشتم دیگ نداشتم و یه هفته مونده ب پریود. نا امید بودم اما بهش فک نمیکردم. فقط اینو بدونین ک استرس نمیزاره باردار بشیم. من این ماه خ بیخیال بودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من امروز۱۷روزه عقب انداختم ولی آز دادم منفی بود.یعنی ممکنه اشتباه باشه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

کاملا موافقم 👍👍👍👍

ماهم یکسال اقدام بودیم هردومون کاملا سالم ولی نتیجه نمیگرفتیم دیگه کاملا ناامید و بیخیال بودیم که باردار شدم. حتی ماهی که باردار شدم موقع پریودم بیرون رفتنی نواربهداشتی میذاشتم یعنی اصلا فکرشم نمیکردم ولی خدا خواست و شد

بنظرم فقط استرس نمیذاشت 

ترشحات سفید زیاد داشتی؟ خارش چی؟

اگه قبل پریودی باشه بجز عفونت وقارچ چیز دیگه ای هم میشه؟

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
2706