2737
2739
عنوان

جای من بودی سقط میکردی؟؟؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4711 بازدید | 105 پست
شوهرم و خواهرش همینطوری بودن..فاصله سنیشون یک ساله انقددددر باهم خوبن ک نگو..مادرشوهرم میگه اوایلش خ ...

چه خووووب 

همه میگن روابطشون خوب میشه

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اذییت شدی خیلی؟؟؟؟

اره اما من جاریم خیلی کمک کرد خدا خیرش بده شوهرم خیلی همراه بود بعد دختر بزرگم خیلی شیطون بود اما دختر کوچیکم اونقدر اروم بود که باور نمیکنی چقدر راحت بزرگ شد الان هم کوچیکه دانشجو هست بزرگه هم کارمند خیلی خداروشکر میکنم که هستن باور کن سختی داره اما شیرینی هاش خیلی بیشتره

2728
اره اما من جاریم خیلی کمک کرد خدا خیرش بده شوهرم خیلی همراه بود بعد دختر بزرگم خیلی شیطون بود اما دخ ...

عزیزمممم چقدر بزرگ شدن

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
2740
بله من اون زمان مادرم بیماریه بدی داشتن و همش غمو غصه و اینا بود اما الان عاشقانه شده این کوچولو برا ...

عزیزمممم راحتی؟؟؟؟

ایشالا به زودی گلم  من دخترم رو ۷ ماه اقدام کردم اخرش هم معجزه شد و باردار شدم

امیدوارم منم...

عزیزم من شرایط شمارو نمیدونم ولی حس میکنم اگه بجاتون بودم سقط نمیکردم..امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرین و خدا بچه هاتونو حفظ کنه

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

الان همه میان فاز نصیحت میگیرن . میگن ن سقط نکن گناه میکنی . باهم بزرگـ میشن. خدا بهت صبرشو میده .فلان بهمان .اوناجای تونیستن ک بدونن چقد شرایطتت سخته . نفسشون جای گرم بلندمیشه .خوش خیالن .ولی تو اذیت میشی .تو دوسال باید ک ون بچه بشوری. تو باید از همه چیت بگذری . تو باید از تفریح وخوش گذرونیت بگذری . اینجا از کسی نظرنپرس چون هیچکس جای تو نیست ک بفهمه چقد شرایطتت سخته .درک نمیکنن . فقط میگن گناهه بهمانه . اینده ی بچه هامون مشخص نیست .این مملکت بچه اوردن فقط وفقط ریسکه . عزیزم مطمعن باش خیلی سختی درراهته .تا یه بچه بزرگ شه ده سال از عمرت کم میشه .باز نه ماه حاملگی وویار واتاق عمل وشب بیداری . اگ واقعا شرایط نداری بنداز خودتو خلاص کن . بچه اوردن تواین مملکت فقط ریسکه واشتباهه محضه .اینده بچه هامون مشخص نیست .اینجا کسی کمکت نمیکنه غیراینک عذاب وجدان بهت بدن و فاز نصیحت بگیرن . اگ شرایط نداری بروبنداز 

من اگه بودم سقط نمی کردم به دو دلیل

یکی اینکه شدیدا معتقدم مرگ و زندگی آدما دست خداس و هیچ آدمی حق نداره خودشو بجای خدا بزاره و در مورد مرگ یه موجود زنده دیگه حتی اگه فعلا چند تا سلول باشه تصمیم بگیره

دوما الان بچه های من سه سال فاصله سنی دارن ولی اگه مثلا فاصلشون یه سال بود خیلی بهتر بود برام . با اینکه شهر غریبم و هیچ کمکی ندارم ولی میبینم که یکمی که از آب و گل در بیان چقدر به درد هم می خورن

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
عزیزمممم راحتی؟؟؟؟

اگه بگم هیچ مشکلی نداشتم دروغه من حاملیگم کلا سر بچه هام بد میشم افتضاح بعد زایمان تا یک ماه راستش اذیت شدم هم من هم دخترم اما الان کلا خانواده راحتیم منم ک ب کم خابی و اینا عادت دارم چون بچم کوچیک بود باردار شدم زندگیم بعد یکماه مث قبل شد

خواهر من سه تا بچه رو همین طور با فاصله هشت ماه حامله شد   انقد بچه هاش نازن.و باهوشن بخدا اولش خیلی سرزنش میکردیمش ولی  الان همه عاشق بچه هاشن تو.قرآن نوشته بدون اجازه خداوند هیچ نطفه ای در رحم مادر  بسته نمیشه پس به خواسته خدا احترام بزار و قبولش کن

2706