2737
2739
عنوان

دوباره از شوهرم کتک خوردم شکایت کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 30 پست

اگر وقتی میزنتت  به ۱۱۰ زنگ بزنی صورت جلسه بنویسن

برات خوبه.

اگر زدتت جایی از بدنت سیاه کرده میتونی پزشک قانونی بری نشون بدی بری کلانتری وچند تا شاهد هم ببری

حکم جلب میدن بهت.

عشق و نفسم مادرمه💖💖💖💖💖
راس میگی؟ چجوری زندان دادن؟ چقدر طول میکشه؟  به کلانتری گفتم در خونه رو قفل کرده گفت کاری نمیت ...

۶ ماه ....طول نمیکشه بعد ۶ ماه جواب دادن من مدارک بستری بودنمو عکس دماغم و دکتر پزشک قانونی تایید کرد کبودی ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش میگفت بچه ها رو بردار برو خونه بابات. صبح بچه هارو بردم گفتم بچه هاتو بگیر برم خونه بابام. اونم ...

تو تاپیک قبلت گفتی بار اولش بوده الانم بار دومش‌.این یعنی تا حالا دوست نداشته دست روت بلند کنه شاید این چند وقت عصبیه. به نظرم نباید میرفتی سرکارش 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728
۶ ماه ....طول نمیکشه بعد ۶ ماه جواب دادن من مدارک بستری بودنمو عکس دماغم و دکتر پزشک قانونی تایید کر ...

دکتر تایید کرد پرده گوشم سوراخ شده با کبودیه دستام که دندون گرفته واون یکی دستم با تیغ بریده .بنظرت چه حکمی داره؟

2738
راستی عزیزم ببخش برا دادگاه شاهدهم میخواد؟

ببین منو شوهرم سنندج زندگی میکردی شهر شوهرم خیلی اذیتم میکردم بعد زایمانم دیگه وحشتناک خانوادش عذابم میدادم هربار سر اونا من کتک ناحق خوردم بار اخر جلو اونا زدتم دماغم پراز خون شد و شکست هیچی نگفتم فرداش رفتم بیمارستان و ازونجا شکایت کردم بستری شدم عکس گرفتن گفتن شکستگی بعد اون دنبال کارای پزشک قانونی و شواهد همسایه ها و گفتن بله این دخترو خیلی اذیت میکنن ۵۰ روز بود دادگاهی ها هم داشت کم کم شروع میشد درخواست طلاق ندادم ولی نفقه خواستم مهریه جهازم شوهرم وقتی دید جدی هستم و دیگه نمیترسم آخه همیشه وابستش زودم و هرچی بود قبول میکردم پاشد خونمو آورد شهر من الان از خانوادش دور شده اومد کلی خواهشو گریه و واسطه که منم برگشتم سرخونه زندگی الان بااینکه مثل همه زنوشوهرا سر یچیزایی بحثمونم میشه ولی دست روم بلند نمیکنه حتی فششم بدم ولی قبلا سکوتم میکردم باز کتکشو میزد الان نه خیلی آروم شده مشاوره هم رفتیم البته تاثیرم داشت .....خلاصه تاحدی مسبب اصلی دعواهامون که خانوادش بودن دور شدم و الان راحتم منم بهش رضایت دادم 

راستی عزیزم ببخش برا دادگاه شاهدهم میخواد؟

اینم بگم شوهرم اوایل خیلی خوب بود کم کم اونا تحریکش میکردن بعد زایمانمم که کلا مغزشو شستن و حتی یه شیخم گفت که مادرش خیلی حرف میزنه درگوشش و تقصیر اونه ....الان باز خوب شده 

دیگه تنبیه شدن

2706