2410
2553

بچه ها تاپیک قبلمو بخونید پنج شنبه منو بخاطر خانوادش زد لتوپار کرد .امروز رفتم در مغازش گفتم بچه هارو بگیر برم دوباره اونجا هم جلو مغازه منوزد جلو مردم ولم نمیکرد با بچه بغل دستش فرار کردم. دیدم در خونه هم قفل کرده نتونستم برم خونم.رفتم پزشک قانونی شکایت کردم ولی میدونم شکایتم جایی نمیرسه قانون همیشه حق رو به مرد میده

متوجه نشدم چرا رفتی دم مغازه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه نترس عزیزم بلاخره یه قانونی هست که بترسوننش حداقل

چرا اینجور میگی دیگه اینقدر بی قانونی هم نیست که تو فکر میکنی...با یه وکیل مشورت کن اونا خوب بلدن چجوری امثال شوهرتو بترسونن...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
متوجه نشدم چرا رفتی دم مغازه 

همش میگفت بچه ها رو بردار برو خونه بابات. صبح بچه هارو بردم گفتم بچه هاتو بگیر برم خونه بابام. اونم توخیابون زد توگوشمو منو میکشوند بعدم دستمو دندون گرفت که سیاه شده

اینجوریام نیست شکایت کن طول درمان بگیر جرعت نداره دیگه دست روت بلند کنه

دختر کورد❤ میگویند موصل تنها۶۰ دقیقه در برابر داعش مقاومت کرد...! اما کوبانی ۶۰ روز مقاومت کرد و پیروز شد...!  می گویند کوردها مرزنشینند..!اما بگذارید اصلاح کنم کوردها مرزنشین نیستند این مرزها هستند که آنقدر عقب میروند تا به کوردها تکیه زنند ❤بژی کورد و کوردوار❤ چیروک به معنای قصه شیرین به زبان کوردی است به یاد چیروک های مادربزرگم😔
2714
راس میگی؟ چجوری زندان دادن؟ چقدر طول میکشه؟  به کلانتری گفتم در خونه رو قفل کرده گفت کاری نمیت ...

ا یعنی چی باید میومد صورت جلسه میکردن که فردا شوهرت حکم عدم تمکین نگیره بگه خونه رو ول کرده

فقط 43 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

چرا جایی نمیرسه اینجوریام نیس.اتفاقا قانون با زنه.فقط دیدگاه ها نسبت به طلاق و حضانت بچه کارو مشکل میکنه برا خانوم.شوهرتونم واقعا زده به سیم آخر که تو خیابون دست بلند میکنه.مشكل مالي چيزي داره؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706