2733
2734
عنوان

كمككك چطوري ميشه فهميد مردي متاهل يا مجرد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😕واا چجوری تو شرکتشی اون وخ نمیدونی مجرده یا متاهل

والا اصلا معلوم نيست

من فقط با يه همكارم در موردش شوخي ميكنم

اونم اصلا بروز ندادم كه خوشم اومده ازش خودمم شغل رده بالايي دارم افت داره برام واقعا روم نميشه از كسي جدي بپرسم

و بعدم فكر نكنم كسي بدونه جز يكي دو نفر مردها و شريكش

2731
والا اصلا معلوم نيست من فقط با يه همكارم در موردش شوخي ميكنم اونم اصلا بروز ندادم كه خوشم اومده از ...

اون چی شمارو دوس داره یا رفتاری انجام داده که شما حس کنی علاقه بهتون داره

من شوهرم بچیزی تو مایه های همین استاده یه پایه م بهتر و سرشناس تر بدون حلقه ببینمش جر واجرش میکنم😁

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
اون چی شمارو دوس داره یا رفتاری انجام داده که شما حس کنی علاقه بهتون داره

اون كه اره خيلي كمكا به من كرده زياد 

منم اوايل اصلا هيچ حسي بهش نداشتم ولي بعدش افتادم تو اين مشكل 

2740
٢٩ سال هفت سال كوچيكترم ازش و اينكه قبلا استادم بوده خودش منو اورده تو شركتش

چیزی به ذهنم نمیرسه که راهنماییت کنم،واقعانمیتونی وضعیت تاهلشوبفهمی،دانشجوش بودی الانم محیط کارتون یکیه بااین وجودنفهمیدی هنوز....فقط اینوازمن داشته باش جلوی همکارات اصلابروزنده علاقه داری بهش یامثلاآمارشوازکسی توشرکت نگیر،محیطای کاری اینجورمسائلوسریع به گوش طرف میرسونن

اره من خيلي برا شخصيت و موقعيتم بد ميشه  اصلا گيري افتادم نه راه پس دارم نه پيش يه بار يه سال ...

نه توی محیط دانشگاه حرفی پیش هم دانشگاهیات زده باشی بعیده بهش رسونده باشن،محیط کاری فرق داره،همیشه معذرت میخوام آدم بیخودزیادهست ونبایدآتوبدی دستشون،فقط بایدسرت توی کارخودت باشه،به هرحال امیدوارم یه جوری بفهمی مجرده یانه