2737
2739
عنوان

خانومایی که تنبلی دارین

74 بازدید | 20 پست

من تنبلی دارم به شوهرم نگفتم یعنی یه بار تو نامزدی گفتم پرولاکتین هم داشتم بعدش عروسی کردیم پرولاکیتنم خوب شد باشگاه هم میرفتم پریودام مرتب بود دیگه سه سال عروسی کردم دوسال جلوگیری داشتم  اما ی ساله توی اقدامم دکتر رفتم دو ماه پیش چکاپ کامل کامل دادم همه نوع تستی فقط عفونت قارچی داشتم که تا یک ماه انواع پماد و کپسول خوردم  و سونو گف تبلی داری الان البته مدتیه باشگاه نمیرم چند ماه دکترگف تخمدانت متمایل داره میشه به تخمدان تنبل ... ی دکتر معروف رفتم گف فقط ورزش کن یکی دیگه متفورمین و دوفاستون و فولیک اسید هم داد گف بخور و ورزش حتما حتما دوباره شروع کن من جند ماه ورزش نمیکم اما تو این یه سال باردار نشدم احتمالش هس پریود مرتب بیاد سر تاریخ ولی تنبلی باشه؟؟ لطفا از تجربه های تنبلی تخمدان که خوب شده و باردار شدین بگین ..بچه دوست دارما ولی الان خیلی استرس دارم از بس بی بی منفی زدم میگم حتما امادگی بچه دار شدن ندارم  برا همین دکتر دوز قرصام گف یه جور چیده ام که فقط تنبلی ات خوب شه و کنترل شه به مرور متفورمین روزی دوتا

متاسفانه منم‌مثل شمام‌ چربی دور شکمم زیاده..تنبلی دارم و این‌ماه دوره اخر دوفاستونم..

به من گفته فعلا فعلا قرص بخور ...نگف دور اخر اینا ... ولی شوهرمم گف باید تست اسپرم بده نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به من گفته فعلا فعلا قرص بخور ...نگف دور اخر اینا ... ولی شوهرمم گف باید تست اسپرم بده نمیده

شوهر منم همینجوره میگه اگه خدا بخواد میشه اگرنه دکتر نمیاد اصلا

ماشالله لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم..
2728
متاسفانه منم‌مثل شمام‌ چربی دور شکمم زیاده..تنبلی دارم و این‌ماه دوره اخر دوفاستونم..

عزیزم دوفاستون از چ روزی میخوری تا چند روز

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2738
2706