2733
2739
عنوان

اقدام در قمر در عقرب

2562 بازدید | 20 پست

اقدام قمر در عقرب آری یا خیر؟!!تا حالا تو تقویما برج عقربو نگاه میکردم.حال فهمیدم تازه از برج که در میاد میره تو صورت فلکی از اونور!!بین علما هم اختلافه منظور از قمر در عقرب برجه یا صورت فلکی.همینمون هم کم بود.اینم بگم حالا که صورت فلکی هم اضافه شد جمعا 5-6 روزی میشه....اونم با شوهری که من دارم.کلا از اقدام فراریه...موقع پریود میگه آخ جون 7 روز از دستت راحتم...خدایا خسته ام...یا میگه تو خیلی شب جمعه ای هستی...

پی نوشت:توهین ممنوع

واقعا برات متاسفم که وقتی شوهرت راضی نیست میخوای یه بچه را بیچاره کنی تو خودخواهی واقعا

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

ازه خیلی بده همش یه داستان داریم ک نمیشه نزدیکی باشه.ادم فرصتاشو از دست میده تخمک گذاری یک روزه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

توریحانه بهشتی زده بود

اول ماه

آخرماه

وسط ماه خوب نیس

شب چهارشنبه هم خوب نیس

بعدازظهر توب نیس

بهترین زمان نوشته بود قبل از نماز صبح هست و اون زمان چون بدن خسته نیس و آرامش داره و بچه باهوش میشه

2706