2733
2734
عنوان

دوستان برم نامزدمو جر بدم یا نهههه؟؟؟😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2392 بازدید | 70 پست
اجازه دقیقا چیه اخهه بعدشم مگه باهاش رفتی. زیر یه سقف عقد کردین برای اینکه اشنا بشین نه اینکه دستور ...

نمیشناسیش تو آخه،ما از زنو شوهری ک زیر ی سقف باشنم بهم نزدیک تر بودیمو همو دوس داشتیم ی عمر اینجوری گذشت همیشه اجازه میداد اما میگف حتما بهم بگو کجا رفتی

میگم نظرت چیه عکس الکی بزارم؟😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو دادی بهش خودتو ترسو نشون دادی از الان اینکار میکنه فردا نمیتونی تکون بخوری

گروه   زرد ..وزن قبل بارداری 58 // وزن شروع 77/ وزن فعلی؟؟هدف 55 //  من میتونم همیشه سر 5 ماه باید بتونم بسم الله ...
2728
اگ عقل الانمو داشتم هیچوقت ازدواج نمیکردم حالا شوهرم نه خسیسهنه خیانت نه چیزی خانوادشم ک خوب پشتمه و ...

دیر گفتی هیچکس بهم نگفت منم اگ برگردم ب عقب هرگز همچین کاری نمیکنم

به نظرم خیانت نیست فقط داره بچه بازی درمیاره که تورو اذیت کنه

چقدر مسخره داره پیش میره همه چی، خب مثل دوتا آدم بالغ صحبت کنید به خاطر کارت ازش عذرخواهی کن و تمومش کنید قضیه رو. از الان بخواد انقدر تهدید کنه و خط و نشون بکشه(تاپیکای قبلیت) درآینده چطوری میخواد با اشتباهات کنار بیاد؟؟؟؟؟

الانم روشش برای اذیت کردن تو بچه گونه اس. من اگه جات بودم اصلا استوریهاشو نگاه نمیکردم که دیگه اینکارو نکنه

گروه قرمز❤️ وزن 
پس چتونه😐

من مجردی ترجیح میدم23سالمه دوتا پسر دارم پیرم در اوردن نه ارامش ن اعصاب ولش باوو بزار اینا کیف کنن در برن از زندگی دونفره

گروه   زرد ..وزن قبل بارداری 58 // وزن شروع 77/ وزن فعلی؟؟هدف 55 //  من میتونم همیشه سر 5 ماه باید بتونم بسم الله ...
 من مجردی ترجیح میدم23سالمه دوتا پسر دارم پیرم در اوردن نه ارامش ن اعصاب ولش باوو بزار اینا کیف ...

خب بچه مسئولیت داره قطعا . اونم دوتا 😂 خدا حفظشون کنه رات . بااین سن ۲تا بچه ، خب زود ازدواج کردی.

2738
دیر گفتی هیچکس بهم نگفت منم اگ برگردم ب عقب هرگز همچین کاری نمیکنم

دیر نیس  با این اخلاقی ک داره فردا تقی ب توقی بخوره طلاق?اگ داره تلافی میکنه خیلی کارش بده

به نظرم خیانت نیست فقط داره بچه بازی درمیاره که تورو اذیت کنه چقدر مسخره داره پیش میره همه چی، خب م ...

الان شمارش حذف میکنم دیگ نبینم،بعد میدونی چیه خوب خوبه خوبه خوبه تا وقتی بدی در حقش بشه خدایی ازش بدی ندیدم خودم خراب کردم همه چیو امیدوارم فقط برای مدت باشه فقط برا این باشه ک دیگ تکرار نکنم

خب بچه مسئولیت داره قطعا . اونم دوتا 😂 خدا حفظشون کنه رات . بااین سن ۲تا بچه ، خب زود ازدواج کردی.

من 18 خب میگم عقل نداشتم 3تا پسر عمم بودن هی میخاستن اخر یکی از پسر عمه هام والا بله هم نگفتم مادر شوهر زود انگشتر انداخت دستم 

الان شمارش حذف میکنم دیگ نبینم،بعد میدونی چیه خوب خوبه خوبه خوبه تا وقتی بدی در حقش بشه خدایی ازش بد ...

خب فعلا وایسا کلا ن زنگ بزن ن چیزی بیخیال باش

الان شمارش حذف میکنم دیگ نبینم،بعد میدونی چیه خوب خوبه خوبه خوبه تا وقتی بدی در حقش بشه خدایی ازش بد ...

حذف نکن اینطوری میفهمه حسابی اذیتت کرده. باید خودتو بی تفاوت نشون بدی. طوری که فکر کنه اصلا استوریهاشو ندیدی

بله کار بدی کردی ولی تنبیه باید در حد و اندازه خطا باشه نه این حدی که شوهر تو واسه ات خط و نشون کشیده و میخواد اسیرت کنه

گروه قرمز❤️ وزن 

درمورد نامزدت ب اون دختره چیا گفته بودی؟

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

جررررر چیه عزیزم خونش حلال اون گوشیش هم اول روسرش بشکن 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2706