2733
2734
عنوان

خواهر موذی

780 بازدید | 36 پست

همیشه فکر میکردم این فیلم ترکیه ایها مسخره اس، یه زنه نشسته داره واسه یه سریها نقشه میکشه؛ اما جدیدا می بینم خواهرم دقیقا همین مدلیه، انقدر ریز موذیه که تا باهاش نیفای نمی فهمی، از سادگی خودم حرصم میگیره، رو انگشتش داره زندگی من و مامان و داداشامو می چرخونه، از قبل اینکارهارو میکرد اما یه مدت ازش فاصله گرفتم، یکم اوضاع بهتر بود ولی بازم داره کار خودشو می کنه؛ جلو شوهرم هم نمی تونم حرف بزنم میشه تف سربالا، اصلا دپرسم شدید، دلم می خواد باهاش قطع رابطه کنم اما نمی دونم چجوری 

چیکار میکنه مثلا

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای داد!!! چطوری همتونو تحت سلطه خودش گرفته؟؟؟؟ تو که مستقلی

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2738
چیکار میکنه مثلا

اخریش اینه که مثلا داشت بین من و شوهرم سر دنیا اومدن بچه مون دعوا می نداخت، خواهرشوهرام اصلا از خواهرم خوششون نمیاد، منم اون روزا اصلا حالم خوب نبود ، خواهرمم یه سره زیر گوش من و مامانم می خوند که دعوتشون نکنید و بهشون رو ندید و از این حرفا تا جایی که قربونی کشتیم، خواهرم گفت به اونا هم بخواید بدید من لب به این گوشت نمی زنم، کارهاشم همه زیر سایه اینه که من خیر تو رد می خوام و ... 

یه جاهایی خوبی میکنه منکر اون نیستم، اما همیشه اولویت با منافع خودشه

مسائل خصوصیتو بهش نگو

سعی کن احساساتتو نسبت به روابط بین خودتوو همسرت نشون ندی

درباره ی اختلاف نظرهاتونم باهاش حرف نزن

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!
2706