2737
2739

سلام....اگردوست داشتین بمن درخواست دوستی بدین کمکتون میکنم

اینجا هرجورتاپیکی گذاشته میشه یه عده سریع میگن(اگرجای توبودم...)عزیزم توجای اون آدم  نیستی ،اگربودی شایدازاون بدترودرمونده تربودی.اما اگراون جای شمابود حتما باخودش میگفت کاش کمترقضاوت ندونسته ومتعصبانه کنم،توهین نکنم،نمک روزخم نپاشم،فقط اگرراهکاری درجهت بهترشدن زندگی اون آدم باهمون شرایطش دارم بگم اگرم ندارم حداقل شخصیت  وفرهنگ سکوت داشته باشم🤐آدما اینجان تا درداشونو تقسیم کنن ..نه اینکه بیشترداغون بشن..کاش بفهمیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینجا عمومیه خیلی میان مسخره میکنن

عزبزم اونایی‌که مسخره مبکننوولش کن خیلیام راهنماییت میکنن توخصوصی نمیتونی به نتیجه برسی اینجاهمه میگن اهرشم به نتیجه یکی میرسن

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
2738
عزبزم اونایی‌که مسخره مبکننوولش کن خیلیام راهنماییت میکنن توخصوصی نمیتونی به نتیجه برسی اینجاهمه میگ ...

چتررقرمزز

من دوتا خواهر شوهر دارم.یکیشون هم سن من شش ماه بزرگتر..یکی امسال کنکور داره...هردوشون وابسته شوهرمن...بزرگه ببخشید اینو میگم گاهی وقتی شوهرم یکم دستشو فشار میده صدای اه و ناله و اخ با ناز درمیاره...من رو این قضیه خیلی حالم بد شد...از محبتای شدیدشون بیزارم..دوسشون دارم ولی هوو منن انگار...شوهرمم خیلی با من اوکی ...اخه اگه جلو اون اول چیزی بگیرن..شوهرم برنمیداره..میگه اول خانوم و بگیرید...ولی همش حس میکنم نکنه رابطتشون بیشتر از خواهر برادری باشه

مسخرشون به کنار راهکارای خوبی هم میدن با یه نفر مشکلت حل نمیشه.. اون روانشناس نیست که

چتررقرمزز

من دوتا خواهر شوهر دارم.یکیشون هم سن من شش ماه بزرگتر..یکی امسال کنکور داره...هردوشون وابسته شوهرمن...بزرگه ببخشید اینو میگم گاهی وقتی شوهرم یکم دستشو فشار میده صدای اه و ناله و اخ با ناز درمیاره...من رو این قضیه خیلی حالم بد شد...از محبتای شدیدشون بیزارم..دوسشون دارم ولی هوو منن انگار...شوهرمم خیلی با من اوکی ...اخه اگه جلو اون اول چیزی بگیرن..شوهرم برنمیداره..میگه اول خانوم و بگیرید...ولی همش حس میکنم نکنه رابطتشون بیشتر از خواهر برادری باشه

چتررقرمزز من دوتا خواهر شوهر دارم.یکیشون هم سن من شش ماه بزرگتر..یکی امسال کنکور داره...هردوشون واب ...

عزیزم داری میگی هر دوشون اینطورن پس کلا مدلشون اینه راحتن با داداششون.. برات مهم نباشه.. رو هرچیزی حساس بشی خیلی سخت تر میگذره.. اصلا حساسیت نشون نده

اگه واقعا خیلی اذیت میشی به شوهرت بگو یکم کمتر باهاشون گرم بگیره

چتررقرمزز من دوتا خواهر شوهر دارم.یکیشون هم سن من شش ماه بزرگتر..یکی امسال کنکور داره...هردوشون واب ...

منم یه خانومم منم جای شمابودم حسودیم میشدچرابایددستشوفشاربده صدای اهواوه دربیاره باشوهرت حرف زدی بهش بگودوس ندارم توشوخیاتون دستواینابهم بزنین چون شوهرمنم اوایل عقدم بافامیلای زنشون دست میدادمن گفتم دوس ندارم الان خودشومیکشه کنارکه بفهمونه دست ندینواینا

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

خواهرشوهرببخشیدمن فک کردم جاری میگی نه دیگه دختراوناخاهراشن😲😲😲😲

2706