2733
2739
عنوان

بچه ام اصلا غذانمیخوره،خانمایی که تجربه دارین لطفا راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 36 پست
پسرمنم تا 16,17بیشتر شیر خودم رو میخورد فقط غذاهای مورد علاقه اش مث آش رشته اینا خیلی میخورد اما رشد ...

پسرمنم اینجوری بود تا۲سالگی بیشتر شیرخودمو میخورد زیادم‌بهش غذا نمیدادم وای رشدش خوب بود ولی دخترم اینجوری نیس هرجوری نازشو میکشم واسش چیزای متنوع درست میکنم ولی نمیخوره کاش رشدش خوب بود نگران‌نبودم ولی رشدش چند ماهه تو۱۰کیلو مونده،دختر خواهر شوهرمم اینجوریه حالا ۲سالشه۸ کیلومونده واسه همین‌خیلی نگران‌دخترمم،البته بگم دختر خواهر شوهرم ازمن‌بیشتر میخوره ولی چاق نمیشه

الهی خوشبختی بشه تقدیرتون...
فقط یکمی کته میخوره همونو براش درست میکنم داخلش یکم مرغ وهویج وسیب زمینی میریزم اونم‌به زور بکی دو ق ...

بچه ها معمولا ماست دوست دارن..رو کته ش ماست بریز بهش بده 

یا رو ماست پودرچهارمغز،بریز بذار بخوره،یه قاشق شیرخشک بزن بهش...سعی کن اون دولقمه رو مقوی درست کنی 

در ضمن خوده کم خونی و عفونت از دلایل اصلی بی اشتهاییه

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا شنیدم میخوام‌براش بکیرم سویق چی بگیرم چ جوری بهش یدم

سویق کامل براش بگیر

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
پسرمنم اینجوری بود تا۲سالگی بیشتر شیرخودمو میخورد زیادم‌بهش غذا نمیدادم وای رشدش خوب بود ولی دخترم ا ...

خب بستگی ب وزن و قد تولدشون داره

پسرم تو مراقبت دوسالگی 11کیلو و صد هس قدش هم 85هس.

ک گفتن همچی خوبه و طبیعی هس،اما اینطوری اکثرا بهم میگن چقد ضعیف هس و...

2728
خب بستگی ب وزن و قد تولدشون داره پسرم تو مراقبت دوسالگی 11کیلو و صد هس قدش هم 85هس. ک گفتن همچی خو ...

اره دخترم موقع تولد۲۸۰۰بود

الهی خوشبختی بشه تقدیرتون...
ممنون،چ جوری بدم میشه همینجوری بریزم داخل ماست،یا با کته بپزم بهش بدم

اره رو همه چی میشه ریخت تو ماست تو شیر رو غذا ختی رو ماکارونی

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐