2733
2739
عنوان

بچه ام اصلا غذانمیخوره،خانمایی که تجربه دارین لطفا راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 36 پست
شما چند ماهگی غذا دادی؟؟

دخترم رفلاکس داشت...دکتر گف زود غذا بده...چهارماهگی رو تموم کرد بهش دادم

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم همینطور.... ببین بیست وچهارساعته غذا بذار دهنش...هر نیم ساعت دو سه لقمه،اول از غذاهای مورد ...

حرف بابام هیچ وقت یادم نمیره میگه :بچه هرجا که بره باید جلوی روش غذا ببینه...منظورش اینه که بچه مثل ما آدم بزرگا نیس که بشینه قشنگ میخوره سیر که شد بلند شه،باید هی بهش بدی..اون دوسه لقمه هم اونقد مقوی،بده که خیالت راحت شه

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
ریفلاکس خیلی بده عامل اصلی بدغذایی بچه هاس😔

بله...

ولی خداروشکر رفلاکسش خیلی بهتره ،الان ۲۰ماهشه 

موقع بازی غذا میخوره،اگه پدروداداشش سرسفره نشسته باشن هم میخوره..ولی موقعی که من واون تنهاییم نمیخوره...

میذارمش رو ظرفشویی با آب بازی کنه و غذا میذارم دهنش  

2728
دختر منم همینطور.... ببین بیست وچهارساعته غذا بذار دهنش...هر نیم ساعت دو سه لقمه،اول از غذاهای مورد ...

همین‌کارو‌میکنم چون یکمی هم لجبازه حرف حرف خودشه میگه باید خودم با دست خودم غذابخورم ولی بازم نمیخوره همش میریزه😥😥 اصلا هم دهنشو بازنمیکنه خودم بدم سرشو میچرخونه با اینکه موقع بازی و تماشای تلویزیون سرشو‌گرم میکنم بدم

الهی خوشبختی بشه تقدیرتون...
اشتها نداره دیگه بایدکاری کنه اشتهاش وا شه تو اینترنت تحقیق کن چیزایی ک اشتهارو باز میکنه یا ی دکت ...

ازمایشش فقط گفت کم خونی ویکمی عفونت داره،اره مشکل خز تشتهاشه فقط شیر خودمو میخوره دیگه هیچی

شیر مادر میخوره ؟ پسر منم چن وقت پیشا غذا نمی‌خورد اینقدر حرص می‌خوردم ،کم کم خودش خوب میشه نگران ن ...

اره فقط شیر خودمو میخوره منم میگم‌باید زود ازشیر بگیرمش شاید اینجوری مجبور بشه بخوره،اخه مشکلم فقط غذا خوردنش نیست مشکلم رشدشه که چن ماهه جلو نرفته

2740
من همه راهایی ک گفتید امتحان کردم ولی بی فایده بود دکتر هم گفت ولش کن همین ک شیرتو میخوره کافیه از غ ...

دقیقا منم هر راهی بگین امتحان کردم بخدا کسی باور نمیکنه وقتی میگم اصلا دهنشو باز نمیکنه،میگن شاید واسش غذا درست نمیکنی😡

اره فقط شیر خودمو میخوره منم میگم‌باید زود ازشیر بگیرمش شاید اینجوری مجبور بشه بخوره،اخه مشکلم فقط غ ...

پسرمنم تا 16,17بیشتر شیر خودم رو میخورد فقط غذاهای مورد علاقه اش مث آش رشته اینا خیلی میخورد اما رشدش خوب بود ن بگم خیلی تپل بود ،در حدی ک نرمال بود فقط ‌‌‌

دخترم رفلاکس داشت...دکتر گف زود غذا بده...چهارماهگی رو تموم کرد بهش دادم

دخترمنم رفلاکس داشت یکمی هم زود بدنیا اومد تقریبا۳۷هفتگی چون فشار داشتم زود سزارین شد واسه همین هم وزنش کم بود هم هزارتا درد داشت بیچاره،ولی بعدش شکرخدا زود بزرگ شد تا ۱۰ماهگی اینا خیلی خوب بود رشدش با اینکه غذا نمیخورد ولی حالا وایساده رشدش

ببین غذاهای مورد علاقه اش چیه همونا رو درست کن . من بیست ویک ماه و خورده ای بود ازشیر گرفتمش ،زیاد ...

فقط یکمی کته میخوره همونو براش درست میکنم داخلش یکم مرغ وهویج وسیب زمینی میریزم اونم‌به زور بکی دو قاشق میخوره فقط کته‌وشیرخودم دیگه هیچی