2737
2739
عنوان

کسی با طب سنتی باردار شده؟

60 بازدید | 7 پست

لطفا اگه تجربه ای دارین کمک کنین  خدا خیرتون بده

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

منم به طب سنتی رو آوردم

الان یه هفته س ویتاگنوس مصرف میکنم و باعث شده به شدت زیر دلم و تخمدان هام درد بگیره

کسی اینجوری بوده؟

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم به طب سنتی رو آوردم الان یه هفته س ویتاگنوس مصرف میکنم و باعث شده به شدت زیر دلم و تخمدان هام د ...

منم خوردم عوارض نداشت برام من با رازیانه میخوردم تغییر چندانی نکرد بدنم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731
من بیچاره گرمی زیاد خودم صورتم و بدنم شده جوش ...گلو درد گرفتم ، خارش واژن هم گرفتم 😑😑😑😑😑😭😭😭 ...

منم دقیقا همینطورم

کاش حداقل اثری داشت دلم نمیسوخت

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
منم دقیقا همینطورم کاش حداقل اثری داشت دلم نمیسوخت

دوقلویی نمیاره ویگتانوس؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2738