2733
2739

بیایین بگین شوهراتون برای ابراز علاقه و عشقشون چیکار میکنن رفتارهای عاشقانه شون چیه کلامی رفتاری کادو و ..... هرکاری که نشون دهنده عشقشون باشهه بهم بگیم چجوری زندگیتون عاشقانه ست

نمیخوام بکنه اصن 😭😭😭😭😭😭😭

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی حالم بده یا دلم گرفته اس  بغلم میکنه کلی قلقلک میده تا نخندم ول نمیکنه😄

وقتی میبینه حالم گرفته اس کلن طاقت نداره باید حالمو خوب کنه یا با بیرون بردن یا همین کارا 😁

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
وقتی حالم بده یا دلم گرفته اس  بغلم میکنه کلی قلقلک میده تا نخندم ول نمیکنه😄 وقتی میبینه حالم ...

باعات صحبتم میکنه اینجور مواقع ؟چی میگه بهت وقتی دلت گرفته

همش میگه فدات بشم اسممو خیلی کم صدا میکنه توجمع اسممو صدا میکنه ولی باهمیم کلا عزیزم عشقم ،وقتی برایه پدرومادرش کاری کنم خیلی تشکر میکنه البته منم خیلی بهش احترام میزارم بحث خیلی کم میکنم فوحشمون هم ساکت شو اعه

2706