2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من از تجربیات اطرافیان خودم‌میگم ببین خود من بعد پاکیم هرشب تا ۱۰شب اقدام داشتم میگفتم دختر میشه ولی پسرشد شماهم ی چیز خیلی مهمی هست ک واضح بهتون میگم این‌نکته رو رعایت کنی احتمالش خیلی میره بالا اونم اینه‌ک قبل اقا خانم ارضا بشه واگه دختر خواستی برعکسش

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2731

#اقدام_به_بارداری

#تعیین_جنسیت

🔰لازم است بدانید که مردانی که ۳_۲ ماه قبل از بارداری همسرشان، مصرف ویتامین و مکمل های قوی را شروع نمایند، کیفیت و شکل #اسپرم و توانایی #باروری در آنها افزایش می یابد. این عمر حتی به تشکیل نطفه #پسر هم کمک میکند.

🔰از آنجایی که انزال با جهش اتفاق می افتد و خود اسپرم ها هم با سرعت بالایی حرکت میکنند پس تخلیه مایع منی در مدخل واژن حتی اگر دخول صورت نگرفته باشد میتواند در مواردی هر چند کم منجر به #بارداری شود. این حالت بیشتر منجر به نطفه #دختر میشود.

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها سالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!

برای داشتن نوزاد پسر راهکارهای زیر رو انجام بدین :

1️⃣ آقایان از سه ماه قبل یک عدد قرص اسید فولیک و یک عدد ویتامین ث مصرف کنند

2️⃣ آقایان از پوشیدن لباس زیر و شلوار تنگ، نشستن طولانی روی صندلی، گرفتن دوش آب داغ خودداری کنند

3️⃣ آقایان از سه ماه قبل از مصرف غذاهای کنسرو شده و فست فود و سوسیس و کالباس خودداری کنند / مصرف سیگار و الکل و قلیان و مشروبات الکلی نداشته باشید

4️⃣ خانم ها از دو ماه قبل غذاهایی مانند موز، کاهو، توت فرنگی، خرما، هل، زعفران، کره، گوشت قرمز، سیب و برنج و غذاهای نمکی رو استفاده کنند

5️⃣ خانم ها لبنیات رو برای این مدت از رژیم غذایی خود حذف کنند

6️⃣ لقاح باید حوالی تخمک گذاری صورت بگیره (ترجیحاً روز تخمک گذاری)

7️⃣ دخول باید عمیق باشه و خانم به ارگاسم برسد

8️⃣ محیط نباید گرم و با هوای آلوده باشه

9️⃣ از استرس و اضطراب دوری کنید

🔟 در پست بالا زمان تخمک گذاری رو توضیح دادیم ... همچنین می تونین از کیت های تعیین تخمک گذاری که داروخانه ها دارن استفاده کنین ....

در طول هر سیکل ماهیانه فقط یک بار تخمک گذاری رخ میده و 4 الی 5 روز احتمال حاملگی وجود داره :

در 48 ساعت اول، احتمال باروری دختر بالای 90% است

در 36 ساعت حوالی تخمک گذاری، باروری پسر بالای 90% است

از 48 ساعت بعد از تخمک گذاری هم احتمال باروری دختر بیشتر میشه

1️⃣1️⃣ خانم از سه ماه قبل از رژیم غذایی زیر پیروی کند :

خرما / هل / زعفران / گوشت قرمز / اسفناج / هویج / پرتقال / ویتامین ث و مرکبات / زردآلو / آناناس / موز / هلو / گلابی / سیب / گوجه سبز / آلو / خیار / خرما / گیلاس / تمشک / توت فرنگی / انجیز / خربزه / آب میوه و آب سبزی طبیعی / حبوبات / کنگر فرنگی / گوجه فرنگی / پیاز / چغندر قرمز / زیتون / قارچ / کلم / ذرت / نخود سبز / سیب زمینی / سبوس / گندم / شاه بلوط / تره شاهی / کنسرو ماهی / ژامبون / کره / ماء الشعیر / کلوچه / نقل / قهوه / چای / مایونز.

2️⃣1️⃣ مواد غذایی ممنوعه در رژیم غذایی پسر زایی : میگو، تخم مرغ، لبنیات، کرفس، لوبیای سبز، بیسکویت، کاکائو و شکلات، شلغم، ترشی.

3️⃣1️⃣ شرایط روحی مادر بسیار مهم است و اگه شرایط روحی خوبی داشته باشه و بدون استرس و اضطراب باشه، شانس پسردار شدن بسیار زیاد میشه

4️⃣1️⃣ نیم ساعت قبل از نزدیکی واژن رو با مخلوط آب و جوش شیرین شستشو بدین (1 لیتر آب جوشیده و 20 گرم جوش شیرین )

5️⃣1️⃣ نزدیکی و انزال حتماً در پوزیشن سجده باشه

6️⃣1️⃣ دخول آلت بصورت کامل و عمیق باشه موقع انزال

7️⃣1️⃣ قبل از تخمک گذاری چند روز نزدیکی نداشته باشید

8️⃣1️⃣ تعداد اسپرم های مرد در آزمایش اسپرم بیشتر از 20 میلی در سی سی باشه و اگه کمتربود، عمل واریکوسل و تغذیه تقویتی اسپرم داشته باشین

9️⃣1️⃣ تا سه ماه از مصرف و بودن در دود سیگار و قلیان خودداری کنید

وقتی خانم ارضا میشه قبل اقا رحم قلیایی میشه برا دختردارشدن نیازی ب ارضا شدن نیس

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

نذر کن نماز بخون بعدش بگو به حق حضرت علی ع در راه خدا نذر میکنم پسردارشم اسمشو بزارم علی صددرصد پسر میشه ولی اگه شد اسمشو نزاری علی عواقب داره

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2738
منم دختر ميخام..رفتم پيش يه دكتر طب سنتي بهم گفت كاسني بخورم خودم ..خيلي نگرانم

چرا نگران؟

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
اخه دلم خيلي دختر ميخاد خيلي

من دختر دوس دارم

اما باز هر چی صلاحه

فعلا ۱۶ماهه بی نتیجه م

خدا بده،هر چی خواست بده

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
واسه دختر چه كنيم

نمیدونم

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2706