2737
2734
عنوان

تتو موقت با حنا

568 بازدید | 13 پست

سلام دوستان خوبین؟ بچه ها میخواستم بدونم بخوام با حنا تتو موقت بزنم چقد میمونه؟تتو دوس دارم ولی میترسم بعد یه مدت خسته شم😢😢 افتادم تو فکر موقت😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره قشنگم میشه

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

تا یک هفته یا دو هفته رو میمونه. اره تتو نزن با حنا هربار میتونی یه طرح بزنی. خواهر من هر سری واس خودش ی طرح میزنه اینقدرم طبیعی و قشنگ میکشه انگار تتو زده

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  
تا یک هفته یا دو هفته رو میمونه. اره تتو نزن با حنا هربار میتونی یه طرح بزنی. خواهر من هر سری واس خو ...

با هنا هندی؟

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
2738
اره. خواهر من با مشکی میزنه

اره مشکی طبیعی ترع . کاش عکس از کاراش میزاشتی

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
اره مشکی طبیعی ترع . کاش عکس از کاراش میزاشتی

من با سیستم شرکت میام اینجا خودم گوشیم بنده خدا نابوده واس همین ندارم عکسی. حالا بد بهش میگم بفرسته برام میدم

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  
من با سیستم شرکت میام اینجا خودم گوشیم بنده خدا نابوده واس همین ندارم عکسی. حالا بد بهش میگم بفرسته ...

باشه  گلم ممنون 😘😘😘