2737
2734
عنوان

دختر۳ماه و نیمه تون رو با لقب زشتو زشتو صدا بزنن چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 82 پست
اولین باره اینجور گفت اصلااااا نمیزارم بهشم گفتم خودتی چیکار دخترم داری دلت میا ولی باز داشت میگفت ...

یباردیگ گفت بگوخواهشالقب خودت ورودخترم نذار😂😂😂

کارخوب وخدامیکنه باهیچکس حرف نمیزنه
من به دخترم میگم زشتو وقتایی که خیلی خشگل میشه یه تعریف میکنیم بعدش میگم زشتوی خودم دخترمم عاوت کر ...

از نظر روانشناسی بچه ها شوخی رو نمیفهمن ، باور میکنن

مگه اینکه بزرگ باشه مثلا هفت هشت سالش باشه

استارتر مادرته دیگه بهش بگو به دخترم نگو زشتو همین غصه خوردن نداره که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو خواستن گفته.من بچه دوستم واقعا دوسش دارمااا یعنی اینقدر ببینمش میچلونمش بهم و میخورمش اما هی میخو ...

عزیزم چند بار گفت 

اصلا هم از روی خوشحالی و ذوق نگف ی جوری گف بهم برخورد 

شاید برای اینکه گفتم مواظب باش دخترم سرما نخوره

اخه اگه الان من مواظب دخترم نباشم سرما بخوره دیگه خوب نمیشه ب این کوچولویی و همیشه ضعیف میمونه

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم
دلم میخواد بهش پیام بدم بگم حق نداری اینجور ب دخترم بگی  حتی همسرم صبح میگفت زهرا دیدی چندبار ب ...

ب مامانت بگو نگه ب گوشش زنداداشتم برسونه ک نگه . والا من بچه ندارم ولی اگه یکی اینجوری ب بچم بگه پوره اش میکنم

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
2731
از نظر روانشناسی بچه ها شوخی رو نمیفهمن ، باور میکنن مگه اینکه بزرگ باشه مثلا هفت هشت سالش باش ...

نه عروسمون بهش گفت درکمال پررویی چند بار تکرارکرد

بچه ها مادرشوهر منم یه بار بچمو بغل کرده بود داشت نازش میداد ولی گفت اگه مثل عموت بداخلاق بشی میزنمتا چندبار همینجوری گفت میزنمتا. با شوخی بود ولی به نظرتون لازمه واکنشی نشون بدم یا بیخیال باشم؟

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
ب مامانت بگو نگه ب گوشش زنداداشتم برسونه ک نگه . والا من بچه ندارم ولی اگه یکی اینجوری ب بچم بگه پور ...

ایول بهت اره اینجورم خوبه

یباردیگ گفت بگوخواهشالقب خودت ورودخترم نذار😂😂😂

واااای عاشقتم خوب گفتی این رو ملکه ذهنم کنم تا یکی گفت سریع بهش بگم هرکی هم میخواد باشه قشنگه یعنی خفه   

2738
واااای عاشقتم خوب گفتی این رو ملکه ذهنم کنم تا یکی گفت سریع بهش بگم هرکی هم میخواد باشه قشنگه یعنی خ ...

😂😂😂😂😂😂اره بخداگاهی همونجوری بایدمث خودشون باشوخی تخریبش کنی(باعرض پوزش باقاشق طلاعن دهن طرف گذاشتن بهش میگن)

کارخوب وخدامیکنه باهیچکس حرف نمیزنه
من ۲۲ساامه ازدواجم کردم فردام بچه دارمیشم مامانم بهم میگه زشتوک شوهرمم یادگرفته ذوق میکنم مبگن

😔😔😔

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
نه عروسمون بهش گفت درکمال پررویی چند بار تکرارکرد

آها آخه گفتی دست مامانم بود فکر کردم مامانت گفته

باز فرقی نمیکنه این سری اکه گفت از زبون بچه ت بهش بگو زن دایی جون یه بار دیگه به من بگی زشت به مامانم میگم به بچه هات بگه زشت 

بچه ها مادرشوهر منم یه بار بچمو بغل کرده بود داشت نازش میداد ولی گفت اگه مثل عموت بداخلاق بشی میزنمت ...

نه کلا بنظرم مادرو‌مادرشوهر باید ویژه مواظب باشی و نزاری ازت بدل بگیرن 

دخترمنم اونروز خونه مادرشوهرم بودیم تازه از خواب بیدارشده بود مادرشوهرم توحیاط بود خواهرشوهرم اومد بیارش بیرون گفتم نیار من الان برش میدارم دستم گیر بود دیدم مادرشوهرم گفت بیارش افتاب بخوره خونشون افتاب نیس خندم گرفته بود که خواهر شوهرم شوتی بچه رو برده بود 

بچه ها مادرشوهر منم یه بار بچمو بغل کرده بود داشت نازش میداد ولی گفت اگه مثل عموت بداخلاق بشی میزنمت ...

نه بابا بیشتر پسر خودشو کوبیده😁

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
ب مامانت بگو نگه ب گوشش زنداداشتم برسونه ک نگه . والا من بچه ندارم ولی اگه یکی اینجوری ب بچم بگه پور ...

پیام نده .. یا مثلا اگه ی بار دیگه گفت از زبون دخترت بگو زندایی جونم به  زشتی پسرای تو ک نیستم😁😁

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
خیلی که حساسیت نشون بدی میشه نقطه ضعف،  من که خودم قبل از این که کسی بگه میگم خدایی ببین چه زش ...

بنظرم حساسیت نیس من شاید ماهی یه بار ببینمش این باید اینجور حرف بزنه بعد کوچیک و بزرگ خیلی فرق داره از کوچیکی بگن دیگه روی دخترم میمونه