2733
2739
عنوان

دختر۳ماه و نیمه تون رو با لقب زشتو زشتو صدا بزنن چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 82 پست
همون موقع باید بچه هاش با لقب زشتوو زشتو صدا میکردی ادم میشد  سری بعدی دیدیشون تا سلام کردن به ...

اخه مامانم مارو شام دعوت کرده بودداونا بدو اطلاع با بچه هاش اومدن 

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم
ببخشید مگه اسمش چیه، کنجکاو شدم

رادمهر تصمیم داریم بذاریم مادرشوهرم طفلی نمیچرخه تو دهنش میگه رامکال...

آخه مصبت رو ششششکر راممممکال؟؟؟؟  

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اووووووووووو😐😐😐😐پ مراقب داداش کوچیکه باشین ولی جدی درموردلحن بیانش یکی دوبارتوذوقش بخوره یادمیگ ...

حتما همینکارو میکنم 

اره داداشمم جلو خودش به مامانم میگف یه زنی بهم زنگ زده دست بردار نبوده گفتم باز زنگ بزنی گوشی میدم مامانم جوابتو بده همینارو داداشم تعریف میکرد عروسمون خشکش زده بود رنگ عوض میکرد بعدا داداشم گف کار عروسمون بوده

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم
رادمهر تصمیم داریم بذاریم مادرشوهرم طفلی نمیچرخه تو دهنش میگه رامکال... آخه مصبت رو ششششکر راممممکا ...

وا ییییییی، رامکال که سخت تره، اسم بچه دخترخاله من روژان بود مامان بزرگم یادش میرفت هی، آخر سر یه روز گفت، مادر اسمش چی چی ژان بود، کلی تمرین کرد که بادش موند، خدا رادمهر نازنین رو برات حفظ کنه

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2728
وا ییییییی، رامکال که سخت تره، اسم بچه دخترخاله من روژان بود مامان بزرگم یادش میرفت هی، آخر سر یه رو ...

قربانت عزیزم

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
عزیزم چند بار گفت  اصلا هم از روی خوشحالی و ذوق نگف ی جوری گف بهم برخورد  شاید برای اینک ...

اره سرما خوردگیا درست گفتی چون بچه ی تب میکنه کلا وزنش نصف میشه.اما من میگم خودتا روش حساس نکن که چرا گفته بار دیگه گفت حرفی توام بگو خداروشکر بچه داداشم به تو نرفتن وگرنه رو دستت باد میکردن

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  
2740