2737
2739

😢😢دیروز تو یه تاپیکی نوشتم همسرم با ادبه

اما الان حس میکنم فقط ادای با ادبارو درمیاره

شیفت شبش بود و منم نخوابیدم اصلا دیشب

صبح اومد منم دلم ضعف کرده بود بلند شدم شیر و بیسکوییت بخورم

شیرو خوردم قورتم صدا داد میخواستم سریع بخورم برم بخوابم..اینم شروع کرد به ادای قورت منو درآوردن و خندیدن..مدام تکرار میکرد😠

بهش گفتم ساکت باش..ناراحت شد عصبانیییی بهم گفت اه بس کن لوسسس بچه دبیرستانی😢😢😢

بدم میاد ازین حرکت شما بودید ناراحت نمیشدید

بچه ها دلداریم بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نه ناراحتی نداشت تو هم هر هر میخندیدی ولی فک کنم از صدای قورت دادنت حرصش گرفته بوده

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

شوخی مردونه کرده باهات به دل نگیرر... 

از لحاظ خودشون خنده داره و شوخیه... 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

جنبه شوخی نداری

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706