2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنون عزیزم آدرسشو میگید؟

ببین امیرالمومنین هزینه ش از مردم کمتره،تو گوگل سرچ کنی آدرس و شماره تلفنش هست. شماره ی خود دکترم ا دارم بدم؟

دکترت خوب باشه بقیه اهمیتی نداره.الان چند هفته ای؟

2731
2738
ممنونم عزیزم میدونی هزینه سزارین آزاد اونجا چقده؟

مگه قبلا سزارین نشدی؟ببین با دکتر صحبت کنی خودش میگه.ی زنگ بهش بزن،جواب نداد تو تلگرام بهش پیام بده جواب میده.روز سه شنبه و چهارشنبه خودش بیمارستانه

قربونت من کلن ترسو ام چون بیمه ندارم ارزون تر نسبت به جاهای دیگه

عزیزم اشکالی نداره،نترس،چرا هزینه نکنی،قدر خودتو بدون،شاید مردا زبونی بگن که زن کم خرج خوبه،مراعات همه چی و میکنه،ولی ته دلشون دوست ندارن،پیش خودشون میگن این که به خودش ارزش قائل نمیشه چرا من بشم.نود درصد زنایی که مراعات شوهرا میکنن،ضربه میخورن.

اسی اینو نگفتم ناراحت بشی فقط نصیحت خواهرانه بود.الان ی بیمارستانی که بخوای زایمان رایگان داشته باشی چندساله دیگه عوارض شو میبینی.من این حرفا را هرروز به خواهر خودم میگم ولی چه فایده

حالا خدایی هیچی را قبول نمی کنه قبول کرد رفت دکتر منو دید پیش اون عمل کرد

[QUOTE=120318794]شدم چهار سال پیش سه میلیون دادم خصوصی چشم ممنون عزیزم[/QUOTE

به سلامتی فارغ بشی.هفته ی بعد میام اینجا ازت می پرسم چکار کردی،توهم اگه زنگ زدی بهم خبر بده که چی گفت.

ممنونم خواهر

قربونت برم‌.انشالله کارات خوب پیش بره.به دکتر شرایط تا توضیح بده،دکتر مهربونی بزن تلگرام عکسش هست.بگو راهم دوره،اسم منم بگی خودش میدونه من راهم دور بود روز آخر رفتم.نذاری هفته ی بعد بری بگی اومدم واسه عمل،تورو خدا زود برو حداقل این نشد بدونی کجا بری 

2706