2737
2739
عنوان

طعم سرکه سیب

| مشاهده متن کامل بحث + 9752 بازدید | 24 پست

بچه هو ی سوال. از پازسال سرکه سیب داشتم. ی بطری ک درش چوب پنبه ای بود کلا سرکه ش مث اب شده بود کامل بیمزه فقط درشو ک وا میکردی یکمکبو سرکه میومد. اون چش شده ب نظرتون

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هو ی سوال. از پازسال سرکه سیب داشتم. ی بطری ک درش چوب پنبه ای بود کلا سرکه ش مث اب شده بود کامل ...

ببین میشه بگی دقیقا چه مزه ایه:؟؟ یعنی سرکه سیب دقیقا بایذ چه مزه ای باشه؟؟

2731
من از یه خانومه خریدم خیلی تند و تیزه دقیقا مزه سرکه میده

لابد سرکه ها با هم فرق میکنه 

منم نخورده بودم تا حالا ولی ترشیشو خوردم شیرین بود بعد پرسیدم سرکش مگه چیه گفتن سیب 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 
ببین میشه بگی دقیقا چه مزه ایه:؟؟ یعنی سرکه سیب دقیقا بایذ چه مزه ای باشه؟؟

مزه سرکه س ولی ب تیزی سرکه های بازار نیس همین. هر سال هم ک مامانم میذاره واقعا شدت و بوش با سال قبلی فرق داره. ولی در کل ملایم تر از انگوره. همونم احتمالا سیبه ک تو داری. یعنی اینجوری نیس ک گلو رو نسوزونه ممکنه هم یکم بسوزونه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
مزه سرکه س ولی ب تیزی سرکه های بازار نیس همین. هر سال هم ک مامانم میذاره واقعا شدت و بوش با سال قبلی ...

خیالم راحت شد عزیزم

واسه چربی سوزی می خورم همش نگران بودم که این سرکه انگور نباشه یوقت

ممنونم

2738