2733
2739
عنوان

خانمهای تحصیلکرده با درآمد توی خونه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 77 پست
طرزتهیه پاستاروبهم میگی عزیزم؟

بله البته

ماکارونی پیچپیچی بهترین ماکارونی واسه پاستا، یه بسته ماکارونی میپزم بمدت 10تا15دقیقه توابجوش، رب کيلو خیار شور، یه بسته سبزیجات فریزری بسته بندی شده میفروشن(هویجو ذرت و نخود فرنگی) کالباسم یه بسته حدودا رب کیلو حالا خیارشور کالباس کمو زیاد بشه به دلخواه منکه عاشق پاستا هامن، همه رو خورد میکنی نگینی کوچولو فقط ماکارونی رو میپزی میذاری کامل آبش بره بعد قاطی میکنی، اینجوری که من درست میکنم 13 ظرف دقیق میده ظرف هاشم از همینا که بیرون تو فست‌فود یا دارن

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=120318389]چرا ازدواج کردی خببببب 😡😡😡😡 این مردها فقط دست و پا گیرن[/QUOTE میدونی من بلند ...

همینه دیگهههه ازدواج همینهههههه، واقعا خیلی خانم ها مثل شما هستن ک دارن حیف میشن 

فکر به هرکجا که رود، عمل هم به همانجا میرود...
2731
همش باند و باند بازیه، چند سال پیش هم قرار بود شرکت نفت استخدتم بشه حتی کد پرسنلیش هم صادر شده بود ح ...

وای چقدر بد

ازهمون اول ادم و بپیچونند خیلی بهتره تا دقیقه نود 

خاک عالم به سرشون ... نمیگن طرف چقدر روحیه اش داغون میشه😐😐😐😔

کاش پارتیشونم مثل ادم بود 

خواهر چندسال پیش رفته بود بانک ..متصدی بانک بلد نبود پول جمع و کسر کنه خواهرم کمکش کرد 

کاش حداقل سواد اون کارو داشته باشن😡😡

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
همینه دیگهههه ازدواج همینهههههه، واقعا خیلی خانم ها مثل شما هستن ک دارن حیف میشن 

خانم واقا نداره ... کلا نخبه حیف کنیم بیشتر وقتها😣

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
[QUOTE=120318389]چرا ازدواج کردی خببببب 😡😡😡😡 این مردها فقط دست و پا گیرن[/QUOTE میدونی من بلند ...

من دوست داشتم بیرون از خونه کار کنم ولی شوهرم میگه خودمو میشناسم ازت دور میشم بمون خونه کاراتو بکن کارای کامپیوتر (طراحی واینا) هم خونه ایی هم کمک خواستی بهت میکنم شوهر من مهندس پلیمر شیمی ثبت اختراع داره توی عمران هم خیییلی شاخه و بلده ساختمون هم گاهی اوقات مهندسی میکنه، یعنی خیلی بمن توی همه چیز کمک کرده و کارمو ارتقا داده آخه کارای عمرانی میکنم عمی الانم بیدار شدم بقیشو انجام بدم 

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
وای چقدر بد ازهمون اول ادم و بپیچونند خیلی بهتره تا دقیقه نود  خاک عالم به سرشون ... نمیگن طر ...

متاسفانه همینطوره، اگه پست و مقام و سمت و شغل مناسب با مدرک افراد بود الان اوضاع مملکت این نبود

2738

[QUOTE=120318768]خانم واقا نداره ... کلا نخبه حیف کنیم بیشتر وقتها😣[/QUOTE

نه اخه اکثر خانم ها ک ازدواج میکنن دیگه حق هییییچ کاری رو ندارن. ماشالا مملکتمون هم ک گل و بلبه، نخبه ها رو  دایورت کرده... بعد میگن فرار مغزها چرا اتفاق میفته

[QUOTE=120318768]خانم واقا نداره ... کلا نخبه حیف کنیم بیشتر وقتها😣[/QUOTE نه اخه اکثر خانم ها ک ا ...

چراشو خوب میدونند 

بروی مبارکشون نمیارن😒😒