2726

سلام دوستان،من 29 سالمه و ارشد فیزیک اتمی دارم، رتبه24المپیاد کشوری و کار پایان نامه م هم در زمینه نانو و برای اولین بار تو کشور بود، الان توی خنه بچه داری میکنم و خیلی برام سخته که صبح تا شب با بچه سر و کله بزنم، توی شهر غریب هستم و دوتا بچه کوچیک دارم،یعنی کسی نیست که بچه هام را نگه داره، مهد هم روزای سرد و آلودکی هوا تعطیله، بنظرتون غیر از تدریس خصوصی، تو خونه چکاری کنم که درآمد داشته باشم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم منم ارشد پلیمرم شاگرد دوم بودم تو ارشد. پایان نامه نانو بود و دراگ دلیوری. دارم بچع داری میکنم😁😁 همین الان تاپیک گلیم زدم تموم شد😁😁😁 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
برو بورس.

سلام.شما بابورس اشنایی دارین؟

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2706