2733
2734
عنوان

ب شوهرم پول قرض بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 24 پست
خوب اینطوره بهش قرض بده دیگه امسالم عیدی ندید به کسی.وقتی خودشون هیچی نمیدن!

آره همینکارم میکنیم

هرجا ب این زیادی اصلا عیدی چه معنی داره

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

همه مثل هم نیستن ،من تجربه خوبی ندارم از کمک به شوهرم،تشکرکه نمیکنه هیچ،میگه این نونیو که میخوری من میدم..تااین حد منت میزاره ماشین زیر پاش ازپول ارث بابام هستش ...کلی طلا فروختم از اول زندگی،پول پاتختی عروسی که رنگشو ندیدم بانداری و بدبختی وطلبکاراش ساختم الان که به جایی رسیده میگه نمیخوامت،به بعضی مردا نباید کمک کرد باید همیشه بدهکاربمونن وگرنه می زنن زیر همه چی لیاقت ندارن.......البته همه نه بعضیها

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بذار بده ،میگن هر چی بخشنده تر باشی بیشتر پول دستت میاد اما هر چی آدم ناخن خشکی کنه پول کمتری عایدش ...

مرسی انرژی مثبت گرفتم از حرفت

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
همه مثل هم نیستن ،من تجربه خوبی ندارم از کمک به شوهرم،تشکرکه نمیکنه هیچ،میگه این نونیو که میخوری من ...

خدا جوابشو بده..شوهر منم بعضی کاراش خوب نیس..مثلا شرط بندی میکنه خودم مجبورم با سیاست پول ازش بگیرم..ولی خوب اخلاقای خوبش از بدش بیشتره...چ کنم زن هستیمو باید بسوزیمو بسازیم

2728
خدا جوابشو بده..شوهر منم بعضی کاراش خوب نیس..مثلا شرط بندی میکنه خودم مجبورم با سیاست پول ازش بگیرم. ...

به خدا همیشه قهره ،طلبکاره،فحش میده،از زندگی سیر شدم الان سردرد بیدارم،راحت خوابه کلی بالااوردم تکون نخورد،یه قرص نمیشه بخورم....ازدرد دارم میمیرم سردرد گلو درد گوش ودندونام هم درد میکنه ...اون بازم قهره...طبق معمول.....تمام داشته هام و خرجش کردم خیلی پشیمونم خیلییییییی

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
2738

من انقددددد پول دادم ...گفته میخادبده ببینیم

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت