2737
2734

صدتاصدتا بگیدو قیدکنید ازکدوم ذکر چندتا تسبیح میگیدانشالله حاله همه خوب بشه مریضا ها هم برگردن خونه

الهی و ربی من لی غیرک

من ۱۴تا صلوات میفرستم 

و۱۰۰تا امن یجیب

ان شاءالله به حق امام سجاد همه ی مریضا شفا پیدا کنن...الهی آمین

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

@مامان_سینا40   عزیزم دوست داشتی شرکت کن ؛برای شفا خواهرت

@باشکوه    

@رزعشق    

@مامانبزرگپانیذ    

دوست داشتین شرکت کنید دوستان

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2738

@طلاونقره    

@گیلآوا    

دوست داشتین شرکت کنید

شماهایی ک تواین تاپیکم دست هموتونا می‌بوسم دعام کنین 

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها به عددما احاط بهی علمک

🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ان شاءالله به حق فاطمه زهرا حاجت روا بشی عزیزم

100صلوات التماس دعا💔

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2706