2737
2734
عنوان

پدرشوهرمو ناراحت کردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1447 بازدید | 106 پست
حالا دوبار زنگ زد چیزی نمیشه شما تا دلت میخواد بمون خونه مادرت  میدونی اگه مثل ما حسرت یه بار ...

آره میدونم چی میگی ولی منم از چندبار تکرار کردن یه حرف عصبی میشم مادرمم مریضه اصلا اعصابم به هیچی نمیکشه 

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
من به خدا میخوام خونمونم عوض کنم کلا دور باشم نمیخوام احترامات از بین بره به قول معروف دوری و دوستی

من دورم...اما اوضام داغونه تو ی شهریم...من اگ چپ برم میشه پیراهن عثمان اماااا پسرشون هرکاری که فکرشو کنی کرده و میکنه ماس مالی میکنن منم دیگ از این حجم سکوت و حماقتم گذشتم حرفای کوبنده زدم بهشون چون با تشر باهام حرف زد که من بترسم سکوت کنم مثل همیشه....اما امشب دیگ عین یه بمب منفجر شدم...سبک شدم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشكال نداره عزيزم اين چيزا پيش مياد . بعضيا همينطورن هميشه نگرانن ديگه چه ميشه كرد اونم از خيرخواهى ...

شیرینی که قند داره نمیتونه بخوره...به خدا زمونه برعکس شده حرف درست میزنی معذرت خواهی ام باید بکنی 

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
من دورم...اما اوضام داغونه تو ی شهریم...من اگ چپ برم میشه پیراهن عثمان اماااا پسرشون هرکاری که فکرشو ...

کی با تشر باهات حرف زد؟؟پدرشوهرت؟

2731

من اگ بخوام بگم اندازه یه کتاب میشه...قشنگ دلمو خون کردن...منم هی سکوت هی لبخند...اما آدمیزاد تا کی میتونه سکوت کنه خودشون هرچی بخان میگن...سلیطه های فضول

خییییلی بهشون احترام میذاشتم و دوسشون داشتم کاراشونو میرسیدم 

منی ک تو خونه بابام پادشاهی کردم....فک کردن من سادم...حقشون بود یبار جواب بدم بفهمن گیر ادم ساده نیافتادن.

کی با تشر باهات حرف زد؟؟پدرشوهرت؟

مادرشوهرم....بعدم پدرشوهرم...همشون همینن...مادره فک کرده سرم داد بزنه تشر بره من میترسم...خسته شدم نه ک خیلی بچه خوب تربیت کردن...خیلی پررو ان اینو دخترش فک میکنن مظلوم گیر اوردن اما امشب قلبم سبک شد...داشتم دیگ دق میکردم...چقد تو تنهاییم زار زار گریه میکردم از دستشون...

من اگ بخوام بگم اندازه یه کتاب میشه...قشنگ دلمو خون کردن...منم هی سکوت هی لبخند...اما آدمیزاد تا کی ...

آره جواب دادن به موقع اصلا بد نیست البته اولش یه کم غیرمنتظره هست ولی بعدش با تغییر رفتارت عادت میکنن

2738
مادرشوهرم....بعدم پدرشوهرم...همشون همینن...مادره فک کرده سرم داد بزنه تشر بره من میترسم...خسته شدم ن ...

وااای یعنی چی سرت داد میزنه حق داشتی جواب بدی...داد و فریاد نداره آدم باید با عروسش مثل مهمون رفتار کنه حالا یه کم دیر به دیر بری بهتره

آره جواب دادن به موقع اصلا بد نیست البته اولش یه کم غیرمنتظره هست ولی بعدش با تغییر رفتارت عادت میکن ...

اره الان همینم پیراهن عثمانه....مهم نیس برام...خودشون این کار و باهام کردن منم آدمم...انگار کنیز گرفتن پرروها...من ک دیگ مثل قبل نمیشم حالا حالاهام خونشون نمیرم لایق نیستن.

برو از دلش در بیار پدرشوهرها عاشق عروسشونن😁

آره خیلی دوسم داره خیلی ام روم حساب میکنه با پسرش دعواش میشه به من زنگ میزنه

وااای یعنی چی سرت داد میزنه حق داشتی جواب بدی...داد و فریاد نداره آدم باید با عروسش مثل مهمون رفتار ...

اره چنبار باهام‌ مثل سلیطه ها حرف زد من لبخند میزدم سکوت میکردم چنبارم بچش دخترش جلوش بهم بی احترامی کرد این هیچی نگفت...فک کرد من سادم...امشب دیگ جوابشو دادم ب حدی عصبی شده بودم ک میلرزیدم وسط حرفم یلحظه بغضم ترکید بعد سریع جمع کردم خودمو...تا همین چن دقیقه پیش قلبم درد میکرد...قشنگ‌ پدرمو در اوردن...من ک ازشون راضی نیستم...ایشالا سر دخترشون بیاد...

2706