2737
2739

امشب ساعت ۱ با شوهرم دعوامون شد الان من صورتم پر خونه رو تخت اورژانسم پس لطفا نمک رو زخم نپاشید 

بچم یسالو نیمشه اصلا حالم خوب نیست با خودم نیاوردمش دادم به مادر شوهرم گفتم من نمیتونم واسش مادری کنم بچم مثل ابر بهار اشک میریخت ولی نمیخواستم نقطه ضعف بدم دستشون و خیلیم حالم بد بود 

الان بچم پیشم نیست حالم خیلی بده اشکام بند نمیاد من چجوری بی بچم سر کنم تا حالا بیشتر از ۲ ساعت ازم دور نبوده خدایا فقطمرگمو برسون

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ناراحت نباش عزیزم از اورژانش که تموم شدی برو پیش بچت.هر اتفاقی بیوفته بچه تا ۷ سالگی پیش مادرش میمونه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
تو رو خدا انگ بی عاطفگی بهم نزنید که دیگه طاقت این یکیو ندارم

بی عاطفه نیستی اما روی بچه ات معامله نکن با خودت میوردیش  تصور کن این رفتن همه عمر توی ذهنش میمونه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
یعنی الان دختر ناز من درچه حاله هنوز گریه میکنه؟

نه عزیزم انشالله اروم خوابیده همین که انقد براش بیتابی پس بی عاطفه نیستی نمیتونستی که تو این شرایط بیاریش بیمارستان 

انشالله اوضاعت بهتر شه و دلت ارامش پیدا کنه

پسر منم یک و نیم سالشه منم اصن سختمه جداشم ازش البته بچه من چون شرایط خاصی داره.

2706