2733
2739

واقعا چرا ینی همش تقصیرشوهر؟؟خود شما تقصیری ندارین!!

یاهم بخاطر اینکه انقد فازمنفی میدین یارفتاراتون اشتباهه!@

مامجرادرو از ازدواج میترسونین؟؟،،

«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن عزیزم اونایی ک مشکل دارن میان اینجا مشکلشونو میگن وگرنه کسی ک شوهرش خوبه نمیاد تاپیک بزنه ک شمام اصلا نترسین از ازدواج بخدا ی شوهر دارم ماه آقاس

آدم دروغگو حسابش پاکه چون دهنشو واکنه همه میفهمن خالی میبنده بترسین از آدم راستگو که اگه دروغ بگه حرفش سنده همه باور میکنن

من که دیگه از ازدواج فراری شدم😹😹چه تو مجازی چه واقعیت اکثرن از دست شوهراشون ناراحتن...حالا شاید خودشونم‌ مقصر باشن اما تو بعضی موارد واقعا مردها مقصرن مثل خیانت رفیق بازی و خیلی چیزای دیگه

بدون اشک ،گریستن را آموختیم
2738
ن عزیزم اونایی ک مشکل دارن میان اینجا مشکلشونو میگن وگرنه کسی ک شوهرش خوبه نمیاد تاپیک بزنه ک شمام ا ...

خداروصکر امیدوار شدم

«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»، 

قطعا همه آدما خوبی مطلق نیستن گل بی عیب خداست ولییییی مثل شوهر من از تمام خوبی های دنیا فقط یه معتاد نیست یه دست به زن نداره همین دیگه رو هیچیش نمیتونم حساب کنم منم مشکلاتی دارما ولی اگه برگردم عقب هرگززززز ازدواج نمی کردم 

من پشیمون شدم شوهر کنم

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

تقصیرخودشونه . ببخشیدا هرچی ازدهنشون درمیاد توروی شوهرمیگن . پشت سر مادرشوهر پیششون ح میزنن . طرف ازش رابطه میخاد بهش میگه مگه اسیرتم خب معلومه تقصیرکار خود زنان من مجردم خیلیم سن ندارم بیس سالمه ی رفتارایی این متاهلامیکنن ک من بابی تجربگیم محاله بکنم 

2706