2737
2734
عنوان

تو محل کار کمی جلف رفتار کردم 😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 42 پست
توام میتونی دیگرانو جذب کنی و انقد حرص نخوری بیبی😌😂❤

عزیزم من عین تورفتارنکردم چون اونقدرررر وجهه وتحصیلاتم بالاس که توکافه لنگ بچه پولدارنبودم 

بااستادم ازدواج کردم 

گفتم جمع کن بساطتو

عزیزم من عین تورفتارنکردم چون اونقدرررر وجهه وتحصیلاتم بالاس که توکافه لنگ بچه پولدارنبودم  با ...

میگن تحصیلات شعور نمیاره همینه ها 

محض اطلاعتت بگم بخاطر همین خوشگلیم و استایلم پسره استاندار تهران که صاحب کافه ماهم هست ازم خوشش اومده و باهمیم

تحصیلاتت بالا شاید باشه اما شعورت پایینه و از حسادت نمیدونی چیکار کنی ای جانم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من عین تورفتارنکردم چون اونقدرررر وجهه وتحصیلاتم بالاس که توکافه لنگ بچه پولدارنبودم  با ...

دیگه منو ریپلای نکن انقد وقتمو نگیر من مث شما بیکار و حسود نیستم

میگن تحصیلات شعور نمیاره همینه ها  محض اطلاعتت بگم بخاطر همین خوشگلیم و استایلم پسره استاندار ...

وای توچقدر دوزاری هستی 

قیافتم دیدم زشت وسیاه 

بااینم بااونم تمام زندگیت اینه بااینم بااونم

جمع کن خودتو 

ببین نذاریه کارکنم کل سایت بشناسنت 

2731
وای توچقدر دوزاری هستی  قیافتم دیدم زشت وسیاه  بااینم بااونم تمام زندگیت اینه بااینم باا ...

والا من گندمیم و هرکی دیده کلی تعریفمو کرده حتی تو همین سایت کلی تعریف و تمجید شنیدم خوشبختانه 

خب توام به خودت برس به هیکلت برس میخوای ۷ کیلو لاغر کنی زودتر باشگاه برو که خوب شی و با دیدن دیگران ناراحت نشی 

انقدم حسودی نکنی 

اره ی کار کن کل سایت بشناسنم عقده ای جونم😂❤

وای توچقدر دوزاری هستی  قیافتم دیدم زشت وسیاه  بااینم بااونم تمام زندگیت اینه بااینم باا ...

درضمن من با کسی نیستم خیلیا هستن که ارزوشونه با من باشن من کسیو ک میخواستم و همه معیارامو داشت پیدا کردم شما حرص نخور 😌💛

والا من گندمیم و هرکی دیده کلی تعریفمو کرده حتی تو همین سایت کلی تعریف و تمجید شنیدم خوشبختانه  ...

تمام فکروذهنت اینه بزک کنی بری باپسرا 

من بایه دختر زن نمای هرزه حرفی ندارم 

دیگه خفه شو

تمام فکروذهنت اینه بزک کنی بری باپسرا  من بایه دختر زن نمای هرزه حرفی ندارم  دیگه خفه شو

هرزه ک میگی ذهنه توعه هرزه تویی هرزه طرز فکرته 

بجای درس خوندن کتاب بیشعوریو بخون ی پبشنهاد خوب از طرف من ب شما

خفه شدی حسود خانم

گمشو از تاپیکم بیرون

2740
تمام فکروذهنت اینه بزک کنی بری باپسرا  من بایه دختر زن نمای هرزه حرفی ندارم  دیگه خفه شو

راستی من ی مدت مربی بدنسازیم بودم خواستی میتونم راهنماییت کنم ۷ کیلورو کم‌ کنی و فرم بدنت اوکی بشه 

هرزه خود خودتویی  یه بدن نما که فقط ذهنش درگیر دلبری ورابطه اس

خب دیگه ی پیشنهاد دیگم دارم واست 

کتاب زیاد بخون و اطلاعاتتو ببر بالا تو اجتماع باش و بددهنی نکن سنت خیلی بالاس ۳۰ سالته بنظرم سعی کن شعور و شخصیتتم بالا ببری و طرز فکر هرزتو درست کنی 

تو ی دختر داری وقتی ب دیگران تهمت هرزگی میزنی ممکنه اینده دخترت خیلی بد باشه ...

هرزه خود خودتویی  یه بدن نما که فقط ذهنش درگیر دلبری ورابطه اس

راستی اگه خیلی شیت و سفید و شیر برنجیم برو سولار 

دوتا از دوستای من خیلی سفید بودن رفتن سولار خوب شدن توام برو 

خلاصه سعی کن اونقدر کامل بشی ک ب ی دختر ۱۹ ساله حسادت نکنی😂