2737
2734
عنوان

تو محل کار کمی جلف رفتار کردم 😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 42 پست
این اولین کاربریه منه  کی جیش داشت چی جیش داشت چیشده

عزیزم خ ب انکارمی کنی که چی 

توکافه کارمیکنی 

کل تاپیک الانت ادامه تاپیکای کاربری قبلته خوب که چی انکارمی کنی 

اونقدرتوتاپیکات راجع به دوس شدن بااین واون نوشتی که ترکیدی بعداون تاپیک کذایی 

بی خیال بابا شب خوش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال اگه خوده واقعیت بگو بخند داره همون باش هر کی هر چی خواست فکر کنه به اندازه ادمای کره زمین ...

درسته عزیزم ولی دوس ندارم این بگو بخنده واسم حاشیه ساز بشه 

مردای ایرانی به اون درجه از فرهنگ نرسیدن که بدونن هرکس باهاشون حرف میزنه دلیلش این نیست ک داره آمارمیده😐

عزیزم خ ب انکارمی کنی که چی  توکافه کارمیکنی  کل تاپیک الانت ادامه تاپیکای کاربری قبلته ...

چی میگی خانم 

عضویت منو ببین بعد تو تاپیکم اظهار نظر کن 

واقعا چی میگی؟خودت میفهمی چی میگی؟

2731
2740
باید ببینی اونی ک باهاش میخندی چجور ادمیه طرفتو باید بشناسی و رفتارتو نسبت بهش بسنجی

یکی از همکارام بهم گفت هیچکدوم ادم نیستن باهاشون بگو بخند نداشته باش 

نمیدونم‌ رو چ حساب این حرفو زد 

اما مشکل اینجاس وقتاییم که ارومم اذیتم‌میکنن همش میگن خشکی میگن از ما بدت میاد و این صحبتا

یکی از همکارام بهم گفت هیچکدوم ادم نیستن باهاشون بگو بخند نداشته باش  نمیدونم‌ رو چ حساب این ح ...

ن خیلی خشک ن خیلی گرم در حد روابط اجتماعی صحبتی ام بود مکالمه ام داشته باش ولی جزئیات و حریم شخصی خودتو حفظ کنی نذاری کسی حرفی بزنه یا نظر بده

خیلی پررویی اقتضای سنته البته  تموم کن ریپلای نکن و الاتوکل تاپیکات مینویسما کاربری مارال مارا ...

تو چرا میسوزی؟اونقدر خوشگل هستم که همه جذبم بشن و بخوان با من باشن 

تو حرص نخور😂😂😍

خیلی پررویی اقتضای سنته البته  تموم کن ریپلای نکن و الاتوکل تاپیکات مینویسما کاربری مارال مارا ...

توام میتونی دیگرانو جذب کنی و انقد حرص نخوری بیبی😌😂❤

2706