2733
2739
عنوان

آدرس دکتر طب سنتی میخام چرا آخه کسی نمیاد تو تاپیکم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2642 بازدید | 50 پست
کلن ترشی جات و سردیجات حذف کن  فقط گرمی بخور  خرما بخور  عسل بخور چای زنجبیلی بخو ...

عسل خالی بخورم ،یا تو شیر حل کنم؟کف پامو با چه روغنی چرب کنم؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
عسل خالی بخورم ،یا تو شیر حل کنم؟کف پامو با چه روغنی چرب کنم؟

عسلو با آب لیمو و تخم شربتی و آب ولرم بخور . شیر خودش سرده

بهترین گزینه روغن زیتونه . جاگزین لبنیاتم‌ سنجد بخور و بادوم

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من طب سنتی امتحان کردم. بی فایده  خودت این دستورا رو تو خونه انجام بده

شما خب از کجا اینارو یاد گرفتی.؟خودت انجام دادی خوب شدی؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
من طب سنتی امتحان کردم. بی فایده  خودت این دستورا رو تو خونه انجام بده

عزیز به نظرت تا مزاج سوداوی رو درمان نکنیم نباید بچه داربشیم نه؟چون ممکنه افسردگی بارداری گرفت؟

شما خب از کجا اینارو یاد گرفتی.؟خودت انجام دادی خوب شدی؟

من خودم مطالعه طب سنتی دارم یه مقدار .‌من غلبه سودا ندارم .‌ من کبدم گرمه .تخمدانم سرده . تیروییدم سرده با گوارشم‌.. سرم گرمه .‌کلن مزاجم ریخته بود به هم . همه رو با ورزش اصلاح کن .‌من بهترم .تغذیتم اصلاح کن. فست فود نخور. تنقلات نخور ‌‌. روغن فقط زیتون.‌ قند و شکر حذف . 

عزیز به نظرت تا مزاج سوداوی رو درمان نکنیم نباید بچه داربشیم نه؟چون ممکنه افسردگی بارداری گرفت؟

خود بارداری کمک میکنه به تنظیم بدن .‌اتفاقا بذار بچه دار شی

2738
من خودم مطالعه طب سنتی دارم یه مقدار .‌من غلبه سودا ندارم .‌ من کبدم گرمه .تخمدانم سرده . تیروییدم س ...

چه خوب که از اینا سر درمیاری که مثلا تیروییدت سرد یا کبدت گرم،

من میترسم با این روحیم بدتر افسرده بشم

لطف میکنی عزیزم

٠٢٦٣٣٥٢٣٣٨٠٠

اينم كانالشه arghavanherbsstore

زنگ زدي مشكلتو بگو ببين ميتونه كمكت كنه يانه

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...

عزیزم دارم خرید میکنم سنجدم خوبه؟بخرم؟

سلام عزیزم . حتما سنجد بخر  .عالیه

عزیزم امروز یکم از وسیله ها استفاده کردم یه کم تغییر کردم ولی اون حالت دل گرفتگی و گریه بازم میاد سراغم ولی کمتر

عزیزم امروز یکم از وسیله ها استفاده کردم یه کم تغییر کردم ولی اون حالت دل گرفتگی و گریه بازم میاد سر ...

طب سنتی دست کم چهل روز طول میکشه که جواب بگیری . کم طاقت نباش . انرژی مثبت . تو میتونی 

2706