2737
2739

تاپیک قبلیم گفتم پسر جاریم پسرمو میزنه واقعا اعصابم داغونه از خریتم کاش همونجا حالشو میگرفتم کارم اشتباه بود ک سکوت کردم خیلی احمقم ی لحظه صورت معصوم پسرم کنار نمیره چپو راست پسرمو بغل میکردم بازم تو فرصتی میزدش

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یادته تاپیک زدی پسرمو میزنم 

گفتم چرا میزنی گفتی باید ادب بشه! و تاپیکو قفل کردی

حالا نمیتونه از خودش دفاع کنه و شما باید شاهدش باشی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738
عزیزم هرگز بین دو تا بچه قرار نگیر بچه ها فراموش کار هستن و دو روز دیگه دوست میشن آدم بده شما میشید& ...

کاش بدونی برای ی بچه چ فداکاری هایی میشه اینو نمیگفتی من برا اینکه پسرم غصه نخوره هر کاری میکنم جاریم همش میگه اخ کن فلانیو اخ کن صبح تا شب در تلاشه یاد بچه بده ک اخ کن و بچه رو تبدیل ب وحشی کرده 

تو بغل منم ب زور میزدش هر چی تلاش میکردم پدرو مادرشم هر هر میخندیدن

یه نیشگون ازش میگرفتی 

دادی اخمی یکاری بکن یا به شوهرت بگو من وقتی اونا اونجان نمیام

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
تو بغل منم ب زور میزدش هر چی تلاش میکردم پدرو مادرشم هر هر میخندیدن

حرصممم گرفت بچه تو بغل می کردی یه گوشه بدنت جمع می کردی و به جاریت می گفتی بیا بچه تو بگیر و با اون دستت نمی داشتی نزدیکش بشه .. من کسی بچه هامو بزنه یه هو می پرم بین شون و نمی ذارم دعوا کنند

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
یادته تاپیک زدی پسرمو میزنم  گفتم چرا میزنی گفتی باید ادب بشه! و تاپیکو قفل کردی حالا نمیتونه ...

من پسرمو میزنم ایا؟نهایت زدن من شاید فوقش در حد اروم زدن روی دستش یا اروم روی لپش بزنم ندونسته هیچی نگو اعصاب تو یکیو ندارم

کاش بدونی برای ی بچه چ فداکاری هایی میشه اینو نمیگفتی من برا اینکه پسرم غصه نخوره هر کاری میکنم جاری ...

میدونم عزیزم ولی دفاع در هر صورتی از بچه در آینده تبدیل میشه یه یکی مثل شوهر من اونم مخصوصا اگه پسر باشه

یکسالشم نشده هنو

عزیزم‌ کاملا درکت میکنم.واسه خودم هم سواله چرا ببخشیدا بعضی بچه ها کلا هار هستن.عین چی پاچه‌ میگیرن.

والله پدر و مادر هم بیخیال.منکه جای شما بودم یک دادی سر بچشون میزدم حالش جا بیاد.بچه میگن نمیفهمه.ولی من امتحان کردم.میفهمه از من و شما هم بهترمیفهمه.عمدی هم بقیه بچه ها رو میزنه.بس هر کار کردم چیزی نگفتن پررو شدن.

یک صلوات میفرستی؟
2706