2733
2739
عنوان

میشه منم طعم مادر بودن و بچشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 117 پست
چقد باردارشدن سخت شده.خدا باعثو بانیشو لعنت کنه بااین چیزایی که میدن میخوریم

دقیقاااا 

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
خب خودت بگیر بخور هرروز ظهر یه دونه بخور .گرمی خیلی بخور تو پریودی کاچی درست کن .یه چیزه دیگه من همی ...

باشه.اگه این ماه نتیجه نگرفتم خدایی نکرده اونوقت میخرم میخورم

از زندگیم همونقدر انتظار دارم👀که تلاش میکنم🤑😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جنین اهدایی یعنی چی؟

اره

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟

ایشالا میگیری

2731
چه داروهایی بهت داد خوردی؟یادت نیست؟

گیاهی بود یه شیاف دست ساز .زمه که تو اسپند هست اونو تو عسل میزاشتم بعد شیاف میکردم .بخور ودود میدادم یه خمیر گیاهی دور شکمم میبستم .عرقیات میخوردم

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏
ببین یسری جوشونده دس ساز خودش بود تا ده شب خوردم ی دارویی هم بود با تخم مرغ محلی و دیگه نمیدونم چی د ...

ایشاا... نتیجه بگیری.واسه درمان سریع عفونت هیچ راه حای ندارین.تمام بهداشتو رعایت میکنم.شورت نمیپوشم و...ولی هر بار عفونت میگیرم.همین یه ماه پیش ۲۵۰ دادم شستشو دوباره برگشته سراغم.دیگه خسته شدم

گیاهی بود یه شیاف دست ساز .زمه که تو اسپند هست اونو تو عسل میزاشتم بعد شیاف میکردم .بخور ودود میدادم ...

ن این پیر زنه ب من از اینا نداد

ایشاا... نتیجه بگیری.واسه درمان سریع عفونت هیچ راه حای ندارین.تمام بهداشتو رعایت میکنم.شورت نمیپوشم ...

ای وای چرا اخه شاید از همسرتونه

2738

من ماهی که باردار شدم هیچ دارویی مثگصرف نکرده بودم تازه پیش یه متخصص نازایی رفته بودم واسم آزمایش نوشت که تو دوران پری برم .که باردار بودم و خبر نداشتم و هیچوقت اون آزمایشو نرفتم 😍توکلت به خدا باشه عزیزم

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏

بنظرتون ترشحاتم برا چی بوده؟

من ماهی که باردار شدم هیچ دارویی مثگصرف نکرده بودم تازه پیش یه متخصص نازایی رفته بودم واسم آزمایش نو ...

خوش بحالت ب چ راحتی

اره

الان من برا ای وی اف تخمکمو بیرون کشیدن اسپرم شوهرمم بیرون کشیدن با لقاح مصنوعی جنین تشکیل شده برام میکارن داخل رحم و همون بار اول میگیره مثلا دیگه م نمیخوام باردار بشم بقیه ش میمونه اینارو به بیمارستان میگم اهدا کنن به کساییکه میخوان اابته جلو بخش ای وی اف دلال وایمسته خرید و فروش میکنن 

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
ای وای چرا اخه شاید از همسرتونه

والا اون از من بیشتر رعایت میکنه.دیگه خسته شدم.انواع کرم واژینال انواع دارو ولی فایده نداره.همینم باعث شده از رابطه لذتی نبرم.

والا اون از من بیشتر رعایت میکنه.دیگه خسته شدم.انواع کرم واژینال انواع دارو ولی فایده نداره.همینم با ...

اره دیگه سخته خیلی سخته شما انبرنشا رو امتهان کردی؟

الان من برا ای وی اف تخمکمو بیرون کشیدن اسپرم شوهرمم بیرون کشیدن با لقاح مصنوعی جنین تشکیل شده برام ...

یا خدااا دلال اخه من یعنی اگه بمیرمم شوهرم نمیذاره برم ای وی اف و اینا

2706