2737
2739
عنوان

لطفا بیاین راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 22 پست
گفتم برای اونایی که به طالع بینی اعتقاد دارن

بالاخره روانشناسی یا طالع بینی؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون یکی رو می خواد از نظر روانی باهاش صحبت کنه...و خودشو با حرف تخلیه کنه.....اگه تو و وجود تو براش ...

خیلی توجه میکنه فهمیده منم آدم شادی نیستم میگه شاد باش و غصه نخور و مثل من نباش اما اینکه از ظاهرم همش میگه رو نمیپسندم خودش متوجه شد من خوشم نمیاد میگه هم ذات مهمه هم ظاهر تو رابطه

2728
مرداش چطورن

من دوتامرد توفامیل میشناسم که تیرماهین خیلی ادمای بااخلاق خوبی هستن چشم پاکو....

ولی ازمن میشنوی به این که تیریافروردین و...کسی رونمیشه شناخت...

چون تیرماهیه خوش اخلاقه برم باهاش ازدواج  کنم ازاین فکرانکنی بهتره

بر لبی خاموش صدایت میکنم   گرچه دوری از برم از صمیم قلب دعایت میکنم  
من دوتامرد توفامیل میشناسم که تیرماهین خیلی ادمای بااخلاق خوبی هستن چشم پاکو.... ولی ازمن میشنوی به ...

من حس میکنم زود عاشق میشن مردای تیر زود هم فارغ میشن

من توپست قبلیمم بهت گفتم اصلا این چیزاروباور نکن که چون طرف تیرماهیه خوش اخلاق مردادماهیه بداخلاقه...

واست یه مثال هم میزنم:من داداشم مهرماهی خیلی زودعصبی میشه-بابامم مهرماهیه خیلی خوش اخلاقه وهیچیشون مث هم نیست

بر لبی خاموش صدایت میکنم   گرچه دوری از برم از صمیم قلب دعایت میکنم  
2740