2410
2553
عنوان

لطفا بیاین راهنماییم کنید

155 بازدید | 22 پست

سلام تازگیا از یکی خوشم اومده همسن خودمه تو اینستاگرام بهم ابراز علاقه کرده بعد از یک ماه. اما بعدش منو به شک انداخت اینکه خیلی حرف میزنه و از خودش و مشکلاتش میگه و اینکه همش از ظاهرم میگه و من حس میکنم ظاهربین باشه چون دست رو دست زیاده من اگه خوب باشم ازمن قشنگترم هست.شوخ طبعه اما شدیدا از مشکلات زندگیش گفت بعد حرف زدنا بهم میگه خیلی مهربونی اما حس میکنم ظاهربینه یا چاپلوسه.کی روانشناسیش خوبه بیاد کمکم کنه در ضمن تیرماهی هم هست

عاشق جمله ی آخرتم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
برداشتتو کامل میگی لطفا

خیلی پسرا همینطورن...ظاهر بین و طبق گفته شما از مشکلاتشون زیاد میگن...واقعا آدم اعصابش نمیکشه...اینم مطمئن باش همینکه میگی ازت زیاد تعریف میکنه شک نکن یکی خوشگلتر از تو ببینه میزنه به چاک...ثانیا جای شما باشم روی دوستی های مجازی خط میزنم...آخر عاقبت نداره جز اعصاب کشی

بره های این حوالی...گرگ هارا میدرند!

اون یکی رو می خواد از نظر روانی باهاش صحبت کنه...و خودشو با حرف تخلیه کنه.....اگه تو و وجود تو براش مهم باشه در مورد خودت سوال میکنه و توجه.....توجه خیلی مهمه.....کسی کسی رو بخواد توجه  میکنه بهش....ببین این طوری هست.....

شاید داره وقت میگذرونه باهات...

این چه مدله دوستیه....مجازی...اصلا قبول ندارم....باید طرف رو دید....مجازی زیاد جالب نیست...سعی کن تا جدی شدن زیاد قاطی نشی.

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
2706