2733
2739

خانما لطفا خواهرانه و دلسوزانه بگین شما که تجربه دارین زندگی بعد از چند سال چجوری میشه که میکشه به سردی؟؟ خواهشن رک و راحت انگار دارین خواهر خودتونو راهنمایی میکنین مثلا شوهر سرد میشه ؟ دیگه حوصله نداره ؟ یا چی؟؟ 

بعد اینکه شوهراتون بعد از چند سال میزنن تو فاز بی توجهی و سردی و کلافه و بی حوصلگی؟؟؟ 

دقیقا بگین چه اتفاقی میوفته

بنظرم با محبت با همسرت رفتار کنی این اتفاقام نمی افته

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بنظرم با محبت با همسرت رفتار کنی این اتفاقام نمی افته

نه بعضی مردا عقده ای ان

هر چی محبت کنی بدتر میشن

دیدم که میگم

اصل اینه که

باید بفعهمی کی محبت کنی کی بی توجهی کنی کی سکوت کنی کی به روی خودت نیاری کی حرررف بزنی تندی کنی 

کی مهربون شی کی مث خودش بد شی

فقط همین

نه بعضی مردا عقده ای ان هر چی محبت کنی بدتر میشن دیدم که میگم اصل اینه که باید بفعهمی کی محبت کن ...

قلق هرکی با دیگری فرق داره ،شوهر من که بهش محبت میکنم مثل پروانه دور سرم میچرخه 

حرف توام درسته بعضیا با محبت دور بر میدارن فکر میکنن چه خبره

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
قلق هرکی با دیگری فرق داره ،شوهر من که بهش محبت میکنم مثل پروانه دور سرم میچرخه  حرف توام درست ...

اره واقعا شوهر خودم یه ادم عقده ای مزخرف تا یزره محبت میکنی فکر میکنه چه خبره تا یکم مهربون میشی فک میکنه چقددد خوب بوده خودش