2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مننننننننن😭😭😭😭دوقلوون مدااااام همو بیدارمیکنن تاحالا نشده باهم بخوابن ۵ماهشونه پدرمو دراوردن😭😭😭

خدایا همسرم دنیامه،دنیاموبه تو میسپرم  دخترم زندگیمه،زندگیموبه تومیسپرم  پسرم همه جودمه،وجودموبه تو میسپرم  مادرام همه کسمن،واسم نگهشون دار  داداشام تاج سرمن،همیشه بمونن برام،ابجیام عشقامن،عشقاموواسم نگه دار  بابام تکیه گاهم بود😔ازمن گرفتیش پس مراقبش باش😔😓برای شادی روحشون یه صلوات واسش بفرس عزیزم😘👈من👉... سه نفرم:👈خودم😊👈غرورم😌👈اون روی سگم😁 بعلهههه اینجوریاس همه چی واس ماس✌بلاخره کم و زیاد مااینیم✋شما همینم نیستی😏
2738
۴ سالشه ظهر نخابه صبح هم ۹ بیدار شه باز دیر میخابه

مادیر میخوابه نداریم.ساعت ۱۰ خاموشیه.باید بخوابه😡چراغهارو خاموش میکنیم خودمونو میزنیم به خواب اونم میخوابه.خوابش که سنگین شد چراغ آشپزخونه رو روشن میکنیم و به زندگی ادامه میدیم😄😄😄

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706