2733
2734
عنوان

کارایی ک همسرو حرص میده😈

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا 4 ساله دوستم باش همیشه از دور دیدمش 😂😂😂موهاش خالیه بهش میگم کچل میخواد بمیره🤣🤣

اخی نگو😂😩😂😂حالا این مو داره نمیزاره دس بزنماااا

کوچ تا چند؟! مگـر میشود از خویش گریخت؟!💫
2731
باز شوهر من دست بزنم بهش مث گربه سررریع میرع تو حس لم میده😹 

😂😂😂خوبه ک منم فک میکنم ک شاید تحریک میشه اینجوری،اخه میدونی حد و مرز براش مشخص کردم میدونه من حساسم بدون اجازه دسشو حتی ب دستمم نمیزننه اول اجازه میگیره بعد من فک میکنم قلقلکش ربطی ب اون موضوع هم داره اخه خیلییی حساسه رو قلقک دس ساده هم بزنی اروم در حد لمس ناز کردن میپره😂😂😂

😂😂😂خوبه ک منم فک میکنم ک شاید تحریک میشه اینجوری،اخه میدونی حد و مرز براش مشخص کردم میدونه من حسا ...

خخخخ حدو مرزو‌خوب کاری کردی..

پرسپلیسی ام...اهل گلستان....کنکوری...متاهل....تنها❤
😂😂😩نکن واقعا حرص دراوره

میدونم ولی این تنها روشی که میتونم تا حدودی حرصش بدم😂😂😂

غیریتی اش که نمی تونم بکنم سر به تنم نمیذاره😂😂😂 زیادشم خوب نیست

تازه اونم منو گاهی اوقات حرص میده ای چی میگم هی میخنده باز ای چی میگم میخنده روی دور خنده میفته دلم میخوادبزنمش😂😂😂

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
خخخخ حدو مرزو‌خوب کاری کردی..

اخه شرطم برا اینک  دوست باشیم همین بود،من با کسی دوست نمیشدم بخاطر همینچیزا ک پسرا رعایت نمیکنن،اونم قبول کرد،گفتم اصلا احساسی هم رفتارنمیکنم باهات حساب کن ی پارک هس تو شهرمون بعد چنتا خیابون فاصلمونه میریم رو ی نیمکت ک واسه خودمونه 😂مال بابامونه😂😂بعد میشینیم زل میزنیم ب دریاچه مصنوعی عین بز 😑😆😖😋😷دریق از حرف😐بعد میگم خو مگ لالی بچه میگ میزنی تو ذوقم هیچی نگم بهتره😂😑

2706