2737
2734

سلام. من و جاریم دختر داریم دختر من 2 سال و 4 ماه دختر ایشون 2 سال دقیقا. دختر من شلوغه میریم خونه مادرشوهرم میره بغل تک تکشون میرن از خونمون گریه میکنه سر سفره میگه من نوشابه مبخورم یا فلان چیزو. به وسایل خونه مادرشوهرم دست میزنه ولی بچه حاریم از بغلش پا نمیشه اصلا کلمه عمه یا عمو رو نمیگه.به هیچی دست نمیزنه هر چی جاریم میده میخوره نده نه. حالا بگما خانواده شوهرم جفتشم دوست دارن. بگن ما تا 1 ماه پیش پیش مادرشوهرم اینا تو یه ساختمون بودیم. البته دختر من همه فامیل راحته. همش میگم کدوم خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دختر تو با محبت تره ولی نذار از تربیت اونا برداره البته اگه مثل مادرشوهر من فحش یاد بچه میدن 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 

هیچکدوم بچه هاتون مشکلی ندارند که هر بچه ایی یه جوره هر چند من دختر شما رو می پسندم

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
2706