2737
2739
عنوان

جان من بگین چطوری پول جمع میکنین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 77 پست
به زبون میگه همه پولا مال توعه ولی بهش ک میگم میگه میخام قسطارو بدم ۲۵ تومن گوشیمو شارژ کرد ۱۸ دمپای ...

خب نیازهاتو خودش برطرف میکنه شما باید زرنگ باشی مثلن هرینه آرایشگاهو همیشه ی مقدار بیشتر بگی بعد قلک بزاری برا خودت جمع کنی یا میتونی مردا آمار پول خوردای ته جیبشونو ندارن روزی چار پنج تومن از جیبش برداری حلالم هس

همسرم دلیل من است. 💜🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو وظيفته روزى ك زن ميگرفتى مياس فكر اين چيزا رو كنى زن ادمه خرج داره عروسك نيست ك بذاريش تو ويترين

هی میگه جمع بزن دیروز ۸۰ تومن واسه تو خرج کردم پولا رو من واقعا درکش نمیکنم ۷۰۰ تومن ترشی فروخته ۷۰ تومن خرج کرده منت گذاشتن داره؟؟؟باهم رفتیم عروسی میگه بردمت عروسی میتونستم نبرمت ارایشگاهم نری 

2731
خب نیازهاتو خودش برطرف میکنه شما باید زرنگ باشی مثلن هرینه آرایشگاهو همیشه ی مقدار بیشتر بگی بعد قلک ...

منم همین کارو کردم پول ارایشگاهو بیشتر گفتم ک ۷۰ جمع کردم...از جیبش برنمیدارم

2740
منم همین کارو کردم پول ارایشگاهو بیشتر گفتم ک ۷۰ جمع کردم...از جیبش برنمیدارم

از جیبشم بردار متوجه نمیشه چون میرن نون میخرن سوپری میرن پول خورد دارن اصن متوجه نمیشن وقتی خودش نمیده برداشتنش کار بدی نیس حلاله

همسرم دلیل من است. 💜🌱
ازش ماهیانه برای خودت پول بگیر ،فقط فقط مخصوص خودت اگه دلت خواست خرج کنی اگه نخواست نکنی برای خرید ...

وا راضی نمیشه که میگه باشه من پول میدم ولی پول لیزرتو ارایشگاهتو خرجتو خودت بده خیلی زرنگه مشهدی جماعت خیلی اقتصادیه منم مشهدی نیستم دارم روانی میشم

وا راضی نمیشه که میگه باشه من پول میدم ولی پول لیزرتو ارایشگاهتو خرجتو خودت بده خیلی زرنگه مشهدی جما ...

خب تو همیشه یه مقدار اضافی تر از خرجت بگیر اونو پس انداز کن 

هیچوقت قیمت دقیق نده حدودی بگو قیمتو

2706