2737
2739
عنوان

پیشنهاد برادر شوهر به ما

511 بازدید | 24 پست

برادرشوهر من یه خونه دیده تو منطقه خوب ماهم یه خونه ۶۰ متری داریم پیشنهاد داده که ماهم بفروشیم بریم با اونا شریک شیم که خونه دوطبقه رو بخریم قبلا من با جاریم دوسال تو یع ساختمون بودیم اما خوب اصلا رفت امدی نداشتیم عادی مثل دوتاهمسایه حالا اونایی که با جاری میشینن و تجربه داشتن به نظرتون قبول کنیم پیشنهاد برادر شوهر یا نه اخه شوهرم میگه بالاخره منتطقه خونه بهتره 

زندگیتو روفاز مثبت بچرخون💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی کاری ب کار هم ندارید و مثل دو تا همسایه هستید چ اشکالی داره 

من خودم با جاری هام همسایه ام هر کسی سرش تو زندگی خودشه و ب کسی کاری نداره 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2740
دبه چی  میگه بیاین شریک شیم اخه اون دوست داره بره بالا تر اما نزدیک ۳۰۰ کم داره

منطورش اینه که بنام خودش میگیره یا بنام دوتابرادر

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔

قبول کن.با رعایت حد و مرز کنارهم زندگی کنید.به پیشرفت فکر کن و اینکه به منطقه بهتری میری.من هم برادر  شوهرم زمین داره میگه بیاید شریکی بسازیم.هم جاریم خوبه هم برادرشوهرم.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

میگم‌پشیمون نشم اخه این جا زندگی دست خودم بالاخره جاری خبر دار نمیشه اما خوب از اون طرف میگم خونه شیک تر بزرگ تر نصیبم میشه که تنهایی اصلا نمیتونیم حالا حالا ها بخریم

زندگیتو روفاز مثبت بچرخون💓
بنام کی میشه خونه؟

پروفایلت عکس خودته؟

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2706