2752
2734
فک کنم پلیپ داره ،باید عمل کنه
این قدر عمر که تو را هست در تفحص حال خود خرج کن. در تفحص عالم چه خرج کنی؟ شناخت خدا عمیق است؟ ای احمق! عمیق تویی. اگر عمقی هست آن تویی. "شمس تبریزی"
من رفتم یه جفت گوشی داخل گوش سفارش دادم که از جنس سیلیکون ساخته میشه و قالب داخل گوش خودتونه. اونا یعنی زندگیه منن! هر جا میرم با خودم می برم تو هواپیما که ونگ ونگ بچه ها سلب آسایش میکنه یا موقع خواب تو خونه یا تو روز از دست همسایه ها. خلاصه اگه این گوشی ها نباشه منم نیستم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 3 سال خواب راحت نداشتم یا من تو پذیرایی بودم یا شوشو! خلاصه از وقتی این گوشیا رو خریدم خیلی خیلی راحتم. البته به درد کسانی که بچه دارن نمی خوره چون کلا از دنیا تعطیل میشن، هیچ صدایی شنیده نمیشه مگه این که کسی بغل گوشتون داد بزنه!
صبا جون کجا سفارش دادی؟قیمتش چقدر شد؟کامل صداهارو می گیره یا کم می کنه فقط
این قدر عمر که تو را هست در تفحص حال خود خرج کن. در تفحص عالم چه خرج کنی؟ شناخت خدا عمیق است؟ ای احمق! عمیق تویی. اگر عمقی هست آن تویی. "شمس تبریزی"
من رفتم کلینیک سمعک میرداماد، میدان مادر خیابان بهروز کوچه اول. 3 سال پیش گرفتم شد 75000. ببین اون خانمی که اونجا اینا رو به من داد گفت اگه تو خونه استفاده میکنی حتما به یکی بگو گوشی داری چون هیجی نمیشنوی. واقعا هم همینه. من خیلی راضیم البته تا وقتی نینیم نیومده میتونم ازش استفاده کنم :(((
وقتی رفتی اونجا یه قالب از گوش میگیرن هم چپ هم راست، 1 هفته تا 10 روز طول میکشه آماده بشه بعد خبر میدن که بری بگیری، (مثل این سمعکای داخل گوش میمونه) ولی موتور سمعک و اینا رو نداره. من به 2 تا از دوستام که اونا هم از دست شوشو عاصی بودن سفارش کردم اونا هم خریدن راضی بودن. اولش شاید بهش عادت نداشته باشی یه کم لاله گوشت درد بگیره ولی به مرور زمان یکی از عناصر اصلی زندگی آدم میشه!!!
اسم گوشیه چیه؟بگم چی می خوام؟شماره کلینیکو اگه الانم داری می شه بذاری برام؟اگه نه که هیچی
نسترن جون من رفتم اونجا گفتم میخوام یه چیزی بهم بدین که صدا رو نشنوم! چون اون موقع یه همسایه پرصدا هم داشتیم و من سر کار میرفتم نمی تونستم بخوابم شوشو هم دیگه جای خود داشت. گفت ما یه سری گوشی داریم قالب از گوشتون میگیرم براتون میسازیم گفتم باشه از همون میخوام. اسم خاصی نداره ولی برای کساییه که تو محل های پر سروصدا مثل فرودگاه و آهنگری و ... اینا کار میکنن.
شماره اشو متأسفانه ندارم ولی الان صبر کن از نت پیدا میکنم برات میذارم.
2706