2737
2734
عنوان

مامانااا ی لحظه بیاین لودفا😘

55 بازدید | 7 پست

من پسرم شیر خودمو هرکاری میکنم نمیخوره ،با شیر دوش میدوشم بهش میدم ،ممکنه خشک بشه؟؟تا چند وقت دارم ،حس میکنم خیلی کم شده

کلیییی لباس خوشکل دارم تو کانال تلگرامم با قیمتای استثنایی 

اره دیگه اگه مک نزنه هی کم میشه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙁

رابط سینه بگیر

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2731
رابطم گرفتم فایده نداره هرکاری بگی کردم

چرا نمیخوره 😕

چرا نمیخوره 😕

چون تو بیمارستان ک‌بودم خودم شیر نداشتم هیچی دردم داشتم‌نمیتونستم بشینم  ،بهش شیر خشک دادیم دیگه شیر منو نمیگیره

کلیییی لباس خوشکل دارم تو کانال تلگرامم با قیمتای استثنایی 
2738