2737
2739
عنوان

میگن چرا درس نمی خونی؟!!(طنز)

570 بازدید | 9 پست
میگن چرا درس نمیخونی . .!! الان عرض میکنم خدمتتون: یه سال 365 روزه . . .! بگو خب . . 52 روزش جمعه است، میمونه 313 روز . . بگو خب . . حداقل 50 روز تعطیلات تابستانی داریم، میمونه 263 روز . . بگو خب میانگین هر روز 8 ساعت میخوابیم . . این میشه 122 روز و باقی میمونه 141 روز . .! بگو خب هر روز یک ساعت برا خودمون وقت بزاریم . . این میشه 15 روز و باقی میمونه 126 روز . .!! روزی 2 ساعت خورد و خوراک این میشه 30 روز و باقی میمونه 96 روز . . میانگین روزی 4 ساعت گشت و گذار با دوستان دختر و پسر . . ساعتهای خالی بین کلاسها و رفت و آمد مسیر دانشگاه و خونه . . این میشه 60 روز و باقی میمونه 36 روز . .!! بگو خب . . 31 روز تعطیلات رسمی سالانه، میمونه 5 روز . . خوب عزیزم ما هم آدمیم سالی 4 روزم مریض میشیم . . میمونه یه روز . . چه تصادفی اون یه روزم روز تولدم . .!! تموم شد و رفت . .!! امیدوارم همه قانع شده باشن . .!! ومن اله توفیق . .! هات آپ | آپلود , آپلود عکس رایگان،آپلود عکس با لینک مستقیم
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلامت باشی... البته این چیزا خیلی وقته از سن و سال من گذشته منتها دیدیم مطلب جالبیه گذاشتم برای دوستان
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2738