2733
2734

بگو عزيزم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون،باشه

من ی دختر س ساله دارم،خردادم تو دومین ماه اقدام باردار شدم ک تو مرداد ماه متاسفانه سقط شد، با اجازه پزشکم از ابان ماه رفتم اقدام،الان شنبه یا دوشنبه باید پریود میشدم ک نشد،چهارشنبه صبح رفتم ازمایش ی 40دقیقه منتظر نشستم گفت منفی،گفتم احتمال داره چون زود اومدم گفت نهه،اخه دوبار تست رو انجام دادم هر دوبارش منفی شد،سوالم اینه ک پس چمه چرا پریود نمیشم????

2728
سر بارداری اولمم تقریبا ی9روز بعد ب تاخیر افتادن پریودیم. رفتم از ک مثبت شد و ی 20روز بعدش سینه دردم ...

البته اون موقع سرم شلوغ بود ب تاخیر افتاد رفتنم ب ازمایشگاه ولی الان بیکارمو مدام تو فکر ک ایا بی بی چک بخرم یانه

چی شد عزیزم بارداری؟

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
2738
ز تو امپاسم،میخوام بشه 8یا ده روز بعد تاخیر پری،اخه یکی از پرسنل ازمایشگاه گفت خیلی زود اومدی میزاشت ...

ان شاالله ک نتیجه اش بارداری باشه و سالم بدنیا بیاریش😘

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم