2752
2734
عنوان

رفلاکس نوزاد و همدردی

80 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها  حالم بده  دخترم بخاطر رفلاکس بردم پیش دکتری تویه شهر دیگه ک خیلی تعریفشو میکنن منو شست گذاشت ک چرا اینقدر دیر آوردی  دیگه کاری از من برنمیاد دخترت وزن بچه ۴ماهه داره  تو مادر نیستی  اگه کشور دیگه بود بچتو میگرفتن دخترم نه ماهشه   من تو شهر خودمون پیش بهترین متخصص میبردم و مو ب مو حرفاش اجرامیکردم  ولی از وقتی از پیش این دکتر جدید اومدم با لحن بدش مواجه شدم افسردم احساس میکنم خیلی مادر بدی بودم خیلی ظلم کردم ب دخترم من مینورم دخترمم مینوره دکتر آزمایش خون دخترمو  دید  منو بعد یجور نگاه کردانگار  جنایت کردم ..

دیگه پیشش نرو برو پیش یه دکتر دیگه اه حالم بد شد چقدر بعضی دکترا سنگدلن

مینور بودن ک مشکلی نیست دکتر توهم زده

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رفلاکسم خوب میشه

حتما ببر یه دکتر دیگه بعضی دکترا ب پدرو مادر استرس میدن فکر نمیکنن مادر بی روحیه چطور میتونه ب بچه ش رسیدگی کنه دلشونم بذای بچه نسوخته

چند کیلوِ؟ بهداشت راجع ب وزنش چی میگه روی نمودار بهداشت چطورِ؟

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

دختر من  وزن تولد ۳.۲۰۰ قد ۵۰   پایان هشت ماهگی قد ۶۸ وزن ۶۸۰۰   .  یک هفته قبل شش ماهگی  تب لرز کرد س روز  و بعد تب واکسن  س روز دوباره ماه بعد دوبار تب کرد پنج روز بستری شد   اصلا وزن نگرفت ..دوماه ا ...دارم دیوونه میشم کمکی شروع کردم رفلاکس بدتر شد شب نمیخوابید اصلا شوهرم گفت ندم بهش..الان دوباره شروع کردم تا ببینم چی میشه صبحها فرنی بعد ظهر سوپ پوره سیب زمینی هویج و مرغ یا گوشت گوسفند   وسطا یکم موز  کلا ک کم میخوره دو قاشق تا س قاشق

بیشتر ناراحتم ک نکنه در حقش بدی کرده باشم شاید باید زودتر غذا میدادم با شیرخشک  ولی دکترش میگفت ...

من غذاشو از پنج ماهگی شروع کردم الان فقط شبا شیر خودمو میخوره وقتی که خوابه چون اصلا سینمو نمیگیره در طول روز هم بهش شیر خشک میدم اونم به زور یکم میخوره فکر کنم تا وقتی از شیر بگیرمش خوب نمیشه

انسانیت کامل ترین دین