2752
2734
عنوان

ازمایش ادرار

873 بازدید | 8 پست
چون دخترم وزن اضافه نمیکرد دکتر براش ازمایش ادرار نوشته
من یه بار ازش ادرار گرفتم و توی ظرف ریختم ولی دکتر گفت جوابش آلودگی داره و باید حتما توی باکت مخصوص ادرار باشه
ولی دخترم به هیچ وجه نمیزاره همش میکنه و دست میزنه دیگه دیوونه شدم تورو خدا ماما نایی که تجربه دارند کمک کنند

فریبا جون ظرف استریل از آزمایشگاه بگیر و با اون نمونه بگیر اگه ظرف خود آزمایشگاه باشه دیگه آلودگی نداره ....اصلاً منتظر این کیسه ها نباش من یک بار 12 تا استفاده کردم و آخرش حتی یک قطره هم نتونستم بگیرم .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارشیدا عزیز منم دفعه قبل همین کارو کردم ولی دکترش گفت توی ازمایشش علائم آلودگی دیده شده دوباره باید بگیری
گفت چون توی ظرف ریختی ممکنه الوده شده باشه
منظورت از ظرف استریل همین ظرفهای بلاستیکیه ؟
به نظر من هم اگه بتونی تو ظرف مخصوص بگیری بهتره. البته حواست باشه که دستت رو داخل ظرف نکنی یا توش آبی چیزی نریزی یا جای آلوده نذاریش. من چند بار برای پسرم از کیسه استفاده کردم. نمونه هاش همش آلودگی نشون میداد که مال کیسه بود چون من برای اینکه پسرم کیسه رو نکنه زودی با کیسه پوشکش می کردم . همون پوشک (علیرغم نو بودن ) آلوده بود و تو آزمایشش آلودگی نشون میداد ولی با ظرف مشکل حل شد.
حتما دخترت رو قبول از آزمایش حسابی بشور. اگه بتونی نمونه رو بعد از چند قطره دفع ادرار بگیری بهتره
دختر 15 ماهشه منم از یورین بگ استفاده کردم و بوشکش کردم ولی دریغ از یه قطره ادرار که داخلش باشه فقط بوشک خیس شده بود
بانیذ جون لطفا بگو چطوری باید بچسبونم که ادرار داخلش بریزه