2737
2739
عنوان

تو شیردهی سینم همش شل چرااا

111 بازدید | 16 پست

تو ماه شاید دو بار سینم سفت بشه و یا شیر بریزه وگرنه همیشه شل سفت نمیشه ، ولی فشار میدم شیر میاد نمی‌دونم بچم شیر میشه یا نه ، بچم زیاد نمی‌مونه زیر سینم منم از ترس اینکه نکنه گرسنه بمونه شیر خشکم میدم 

بچت شیر میشه ینی چه 

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آش گندم یکبار خوردم شیرم زیاد شد ولی دخترم اینقدر گریه کرد چون هم کولیک داره هم رفلاکس یکی دیگه یادم ...

باید خیس کنی قبلش همه چیو. 

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2738
دو روز خیس کرده بود مادرشوهرم

نمیدونم از دکترت بپرس چی بخوری که هم شیرت بیاد هم بچت دل درد نشه

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

عزیزم این که سفت باشه سینت اصلا خوب نیست ..سینه باید نرم باشه این یعنی نوزاد شیر به اندازه میخوره وشیر اضافی جمع نمیشه که باعث درد وسفتی بشه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

اصلا ربطی به شل و سفت بودن و اومدن نیومدن نداره باید ببینید بچه وقتی شیر شما رو میخوره بعدش اقلا تا یک ساعت یا یکساعت و نیم سیر باشه یعنی یا بخوابه یا اروم باشه علامت گرسنگی نداشته باشه . من خودم هیچ وقت با فسار دستم شیر بیرون نمیومد ولی هر دو رو هم دو سال تمام شیر دادم . اصلا به این نشونه ها نیست مهم بچه هست 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
اصلا ربطی به شل و سفت بودن و اومدن نیومدن نداره باید ببینید بچه وقتی شیر شما رو میخوره بعدش اقلا تا ...

آره اگر دل درد نداشته باشه آروم  وبعد شیر می‌خوابه ، آخه بعضیابهم میگن باید رگ کنه بریزه و سفت بشه سینه ، از بس به این موضوع فکر میکنم روانی دارم میشم ، بچم وزنش رو نمودار ولی ریز نقش هر کی میبینم میگه هنوز کوچولو که دلم خالی میکنن

2706