2737
2739
عنوان

ارتش سری خانواده شوهر

763 بازدید | 45 پست

برا خواهرشوهرم خواستگار اومده حدود یه ماهه فک کنم تا آزمایشم پیش رفتن دیشب مادرشوهرم بم گفت منم کنجکاوی نکردم که کیه و چیکارس فقط گفتم به مبارکی

اما اما شوهرم خیلی موذی تشریف داره میگه منم نمیدونستم مگه میشه آخه تو ندونی انقد ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ول کن بابا.من برادرشوهرم یه روزقبل عقدش فهمیدم اونم ازهمسایشون فهمیدم تازه ادرس تالارهم بهمون ندادن نرفتیم.واسه عروسیشم دوروزقبلش گفتن عروسیه حتی بازم نگفتن کجاس.محل نده 

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
بگو به درک . توام یه موقع چیزی شد از شوهرت و خانوادش مخفی کن

وای نمیدونی من انقد خرم که آب میخورم میگم حالا نگفتن هیچی بعد که ازش میپرسم پسره کیه و چیکارس میگه نمیدونم خیلی میسوزم

وای نمیدونی من انقد خرم که آب میخورم میگم حالا نگفتن هیچی بعد که ازش میپرسم پسره کیه و چیکارس میگه ن ...

پس بشه درس عبرت برات و به جبران این کارشون توام تلافی کن . مخصوصا باردار شدی تا ماه های بالا هی نگو

2706