2733
2734
عنوان

نیاز دارم به دلداریتون. خیلی داغونم

4557 بازدید | 58 پست

یکماه وخرده پیش برام تشخیص ام اس دادن. درمان سریع شروع شد. واکنش بدنم به پالس کورتون وحشتناک بود. الان چند روزه پالس ها تموم شده. از پریروز 3 بار کنترل ادرارم رو از دست دادم. شوهرم هیچی نمیگه فقط میگه نترس درست میشه ولی مگه میشه نترسید؟ حالم خیلی بده داروهای اصلیم از فردا شروع میشه و میدونم کلی عوارض داره. من نمیخوام اینجوری زندگی کنم. من نمیتونم همش دنبال دارو باشم و فکر اینکه چی برام بده چی خوبه 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی دلم گرفته. رفتم دکتر گفت یک روز در میون باید امپول بزنی. گفتم نمیتونم. بخدا نمیتونم. برام قرص نوشته 

کورتون رو نیاید قطع کنی،دوزش رو باید کم کنی

قطعش نکردن. 5 روز کورتون تراپی داشتم روزی 2 تا امپول 500 بود. الان شد روزی یدونه قرص 50. ولی بدنم وحشتناک واکنش نشون داد تا مرز خفگی رفتم

2738

نگران نباش یکی دوماه اول بدن شدید واکنش نشون میده بعد عادت میکنه 

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
نگران نباش یکی دوماه اول بدن شدید واکنش نشون میده بعد عادت میکنه 

مطمئنی؟ من بخوام ناتوان بشم خودمو میکشم. اصلا شکی به این کار ندارم 

دیروز ظهر خواب بودم. یهو حس کردم خیسم دیدم کنترلم رو از دست دادم. تا غروب فقط گریه میکردم. شوهرم طفلک جمع کرد برد شست با اینکه وسواس داره 

مطمئنی؟ من بخوام ناتوان بشم خودمو میکشم. اصلا شکی به این کار ندارم 

مطمئن و مطمئن 

من 10 ساله ام اس خفیف دارم 

منم اولاش فک میکردم زمین گیر میشم؛  ویلچر نشین میشم.... 

همش بفکر خودکشی بودم ولی خداروشکر شوهرم هم همراهیم کرد بعد از یکی دوماه خیلیییی بهتر شدم 

نمیگم کاملا خوب میشیم ولی اصلن با اوایلش قابل قیاس نیس 🌺🍀🌺🍀🌺

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
مطمئن و مطمئن  من 10 ساله ام اس خفیف دارم  منم اولاش فک میکردم زمین گیر میشم؛  ویلچ ...

تورو خدا جدیی میگی یا دلداری میدی؟ من تو مطب مریض ها رو دیدم خودم رو باختم. 

عزیزم اصلا نگران نباش اصلا

هیچ وقت به اونجا نمیکشه ناتوان بشی مایکی از آشناهامون تو اوج جوونی ام اس گرفت اونم تاچند وقت بدنش اذیت میشد به دارو

ولی الان خداروشکر خیییییییلی خوبه اصلا فکر نمیکنی ام اس داره اما خودش خیلی به خودش اهمیت میده به هیچ عنوان تو مراسمات عزا و ناراحتی نمیره چون بهش حمله دست میده حتی خواهرشوهرش و خالش مردند نرفت

میخوام بگم تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه اول خدا و بعد خودته اصلا  خودت رو نباز خداروشکر علم پیشرفت کرده و کاملا ام اس کنترل میشه

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
تورو خدا جدیی میگی یا دلداری میدی؟ من تو مطب مریض ها رو دیدم خودم رو باختم. 

بهت حق میدم توی مطب انواع بدی می بینی  میدونی چرا؟  چون معمولا اونایی که حالشون خیلی بده بیشتر میرن دکتر  برای همین بیشتر دیده میشن 

اوایل که من بیمار شده بودم دکتر میگفت کمتر از 10 درصد بیماران زمین گیر و...  میشن حالا که دیگه علم خیلی نسبت به ده سال پیش پیشرفت کرده 

من الان مشکل خیلی اصلیم خستگی بی علت هست که توی همه ی ام اسیها مشترکه اونم با قرصهای تقویتی بهتر میشه 

نگران نباش اولاش همینجوره خیلیی بهتر میشی 

من شاغلم دوتا هم بچه دارم به همه ی کارام به نحو احسن رسیدگی میکنم 

همونطور که سایر افراد سالم هم در مقاطعی از زندگیشون ممکنه بیمار بشن و چند روزی از کار و زندگی بیفتن  ما هم همینطوریم 🌺🍀🌺🍀🌺

2706